Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Fotografia / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE W KRAKOWIE

(Kraków, Kraków, )
WARSZTATY FOTOGRAFICZNE W KRAKOWIE


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Cena: (Nie podana)
Typ transakcji: Sprzedam
 

Witam wszystkich

Wygrałem w konkursie fotograficznym "Kliszożercy 2010" nagrodę a mianowicie WARSZTATY FOTOGRAFICZNE W KRAKOWIE o wartości 600zł, ja niestety mieszkam w okolicy Poznania i do Krakowa mam spory kawałek więc może ktoś inny z tego skorzysta a szkoda jak by miało się zmarnować.

Warsztaty obejmują cztero-miesięczny kurs poziom podstawowy "ABC", zajęcia odbywałyby się od Października. Warsztaty będą organizowane 2 razy w miesiącu po 2 godziny. W tym czasie, poza stałymi zajęciami, zorganizowane są 2 wyjścia plenerowe i 2 weekendowe plenery wyjazdowy.
Zajęcia będą odbywać się przy ul. Krupniczej 7 w Krakowie.
w poniedziałki,
godziny 17.00 - 19.00
lub 19.00 - 21.00

więcej informacji http://fotoprzygoda.prv.pl/

Ja posiadam kupon umożliwiający skorzystanie z tych zajęć, kontaktowałem się również z organizatorami warsztatów i nie będzie żadnych problemów z jego wykorzystaniem przez inną osobę.
Cena do uzgodnienia


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl