Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Fotografia / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Kurs Fotografii Cyfrowej 03.03-25.03 2012r

(Kielce, Kielce, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Cena: zl350.00
Typ transakcji: Inne
 

Program obejmuje 28,5 godzin teorii oraz warsztatów. Jest to przekrój przez wiedzę o obrazowaniu za pomocą aparatu fotograficznego, płynnie dostosowany do głodu wiedzy kursantów. Moim celem nie jest stworzenie klonów podobnie myślących i tworzących, lecz wskazanie drogi na skróty z piękniejszymi widokami do podniesienia własnych kwalifikacji, perspektyw, umiejętności dostrzegania światła i rejestracji go. Wyzwolenie fotograficznego ja. Wymiana poglądów, być może drobne dyskusje, rozmowa o naszej wspólnej pasji na podstawie przekazywanej wiedzy i doświadczenia.
Czas trwania poszczególnych zajęć to 90min. z przerwą 10 minutową w trakcie. Jeśli zagadacie wykładowcę, zajmie troszkę dłużej ;) Minimalna liczba kursantów wynosi 12, maksymalna 20. Zapisy rozpoczną się od 20.01.2012r. do uzyskania kompletu kursantów.

Koszt kursu wynosi 350zł. Regulamin i kontakt znajduje się na pjakubczyk.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl