Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Fotografia / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Książka PORTRETY Lustrzanka cyfrowa bez tajemnic NOWA

(Warszawa, Warszawa, )
Książka PORTRETY Lustrzanka cyfrowa bez tajemnic NOWA


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Cena: zl38.00
Typ transakcji: Sprzedam
 

Mam do sprzedania NOWĄ książkę z serii Biblioteka Digital Foto-Video.

Książka jest podzielona na pięć części, z których każda zajmuje się innym aspektem fotografowania ludzi, każda też ma innego autora. Nie tylko pozwala to zobaczyć różne podejście do pracy z modelem, ale także uatrakcyjnia książkę większym zróżnicowaniem fotografii, gdyż każdy z autorów ma inny, choć zawsze charakterystyczny styl. Nie wszyscy autorzy książki debiutują na polskim rynku. Bjorn Thomassen był współautorem wydanej u nas jakiś czas temu przez wydawnictwo Zoner Press pozycji &#8222;Fotografia portretowa&#8221;.

Zaraz po wstępie mamy coś w rodzaju powitania &#8211; każdy z autorów wyjaśnia, jakim sprzętem pracuje, a także tłumaczy, dlaczego dokonał takiego właśnie wyboru. Ta prezentacja dotyczy nie tylko aparatów i obiektywów, ale &#8211; co bardziej istotne &#8211; wykorzystywanego sprzętu oświetleniowego różnego kalibru. Szczegółowość opisu wyposażenia sięga toreb, plecaków i wózków. Każdy rozdział kończy się sekcją na temat obróbki zdjęć, z zagadnieniami odnoszącymi się do poruszanej na poprzednich stronach tematyki.
Polecam doskonała na prezent lub dla fotografów jako świetne uzupełnienie wiadomości w rewelacyjnie pięknym wydaniu.

Cena sklepowa 69pln.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl