Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Brygady cieśli i zbrojarzy

Śląsk, Gliwice,

Międzynarodowa Agencja Pracy "Personnel International" (nr cert 5286) dla naszego Klienta, jednej z większych w Polsce firm budowlanych zatrudni:

Stanowisko: Brygady cieśli i zbrojarzy (min. 5 osób)
Miejsce pracy: woj. śląskie
Opis stanowiska:
Roboty ciesielskie, zbrojarskie, betoniarskie przy budowie/modernizacji obiektów komercyjnych i mieszkaniowych.
Wymagania:
&#8226; min. roczne doświadczenie na danym stanowisku,
&#8226; umiejętność montażu szalunków tradycyjnych jak i systemowych
&#8226; umiejętność czytania rysunku technicznego
&#8226; własne narzędzia ciesielskie (młotek, cęgi)
&#8226; umiejętność wiązania cęgami
&#8226; brak nałogów
Oferujemy:
&#8226; pracę na czas trwania budowy z możliwością podjęcia dalszej współpracy w innej lokalizacji,
&#8226; umowę o pracę lub umowę zlecenie,
&#8226; satysfakcjonujące wynagrodzenie,
&#8226; pracę w firmie budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku
&#8226; wynagrodzenie zawsze na czas!

CV należy przesyłać na k.janeczek@personel.com.pl/ w temacie maila wpisać: brygada cieśli/zbrojarzy
Telefon kontaktowy: (32) 441 92 12

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 15 Marzec, 2012  12:25

Identyfikator: 384927

Wyświetleń: 5093