Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dom i ogród / Wyposażenie
<< Poprzednie ogłoszenie

Zamień ulubione zdjęcia w piękny obraz na płótnie!!!

(Brodnica, Brodnica, )
Zamień ulubione zdjęcia w piękny obraz na płótnie!!! Zamień ulubione zdjęcia w piękny obraz na płótnie!!! Zamień ulubione zdjęcia w piękny obraz na płótnie!!! Zamień ulubione zdjęcia w piękny obraz na płótnie!!!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Foto obraz to wydruk na płótnie naciągnięty na blejtram o grubości 20mm i szerokości 35mm. Dzięki temu zdjęcie wygląda bardzo nowocześnie i nadaje się do ekspozycji bez oprawy w ramy. Wykonujemy wydruki na płótnie wszelkiego rodzaju zdjęć dostarczonych przez Klientów i fotokopie obrazów. Szeroki wybór formatów i możliwość wydruku dowolnego zdjęcia.
To właśnie foto obrazy ozdobią Twoją ścianę i staną się główną dekoracją pomieszczenia. Będą przypominać o chwilach, przedmiotach i osobach, które są dla Ciebie ważne.
Foto obraz może stać się świetną pamiątką i nietuzinkową ozdobą każdego pomieszczenia.
Wydruk na płótnie to idealny prezent na każdą okazję!!!
Jesteś zainteresowany, zapraszamy na: zamowobraz.pl
Cena podana w ogłoszeniu to foto obraz o wymiarach 60/80cm &#8211; 90,00zł


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl