Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dom i ogród / Wyposażenie
<< Poprzednie ogłoszenie

Wyłaz Dachowy Fenstro

(Choroszcz k/Białegostoku, Łódź, )
Wyłaz Dachowy Fenstro


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Wyłazy dachowe FENSTRO można montować na dachach falistych oraz płaskich o nachyleniu od 15 do 80 stopni, o grubości pokrycia do 120 mm. Przeznaczony do pomieszczeń nieogrzewanych.

Nowoczesny design i starannie dobrane materiały sprawiają, że FENSTRO to najlepszy produkt na rynku. Eleganckie, lekkie pokrycie z szarego aluminium i gładkie krawędzie dopełniają obraz produktu o najwyższej jakości. Rama produkowana jest z drewna sosny nordyckiej, natomiast skrzydło z oksydowanego aluminium. Taki dobór materiałów gwarantuje trwałość i szlachetność.

FENSTRO jest zdecydowanie produktem o najlepszym współczynniku wartości do ceny, jaki jest dostępny na rynku europejskim.

http://www.dachyonline.pl/index.php?p187,wylaz-dachowy-fenstro-45x55

Ogłoszenie dodane
: Czwartek, 06 Pazdziernik, 2011  15:46Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl