Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dom i ogród / Wyposażenie
<< Poprzednie ogłoszenie

Wentylokonwektory Top- Geko firmy GEA sprzedam

(Poznań, Poznań, )


Odpowiedz: komsciak@wp.pl
Posiadam 3 sztuki wentylokonwektorów wraz z regulatorami mikorkomputerowymi. Urządzenia są używane- okres około 1 roku w domu jednorodzinnym.
Ogrzewanie: wodą o temp. maks. 110*C; 16 bar PN, z dodatkową nagrzewnicą elektryczną, 230V, pełnym ogrzewaniem elektrycznym, 3x400 V/50/60 Hz,
Chłodzenie: zimną wodą,
Filtracja powietrza, klasa filtra: EU2, w urządzeniach pracujących na powietrzu obiegowym i urządzeniach z mieszaniem powietrza.
Posiadają wbudowany wymiennik wodny (nagrzewnicę) z zaworem regulacyjnym 3-drożnym oraz siłownikiem rewesyjnym (regulacja 3-położeniowa). Urządzenia z przepustnicą powietrza zewnętrznego umozliwiają pracę na powietrzu obiegowym lub zewnętrznym. Wbudowane zabezpieczenie przeciwzamrożeniowe chroni konwektory przed uszkodzeniem wymiennika przy mrozach w przypadku braku ciepłej wody. Współpracuje ze sterownikami naściennymi MCR 3201.
Klimakonwektor:
Filtruje powietrze - Klimakonwektor wyposażony jest w filtry powietrza. Filtry usuwają kurz z powietrza.
Dostosowuje tryb pracy do zapotrzebowania na ciepło, lub chłód - Wydajność klimakonwektora tak jak klimatyzatora sterowana jest elektronicznie przez procesor. Dzięki temu rozwiązaniu klimakonwektor utrzymuje zadaną temperaturą w pomieszczeniu. Dzięki regulowanej mocy klimakonwektor pozwala na szybką zmianę temperatury w pomieszczeniu.
Gotowy do chłodzenia latem - Klimakonwektory zostały zaprojektowane specjalnie do chłodzenia pomieszczeń latem. Tak jak klimatyzator, klimakonwektor podczas schładzania pomieszczeń osusza powietrze.
Pełna regulacja temperatury - Elektroniczny sterownik klimakonwektorów zapewnia utrzymanie zadanej temperatury w każdym z pomieszczeń.
Klimakonwekor podobnie jak klimatyzator jest urządzeniem zaprojektowanym specjalnie do utrzymania zadanej (na sterowniku) temperatury w pomieszczeniu. Tak jak tradycyjne grzejniki klimakonwektor ogrzewa pomieszczenia, tak jak klimatyzatory je schładza. Wymiana ciepła pomiędzy klimakonwektorem a powietrzem w pomieszczeniu jest zapewniana poprzez wentylatory. Wentylatory mogą wdmuchiwać powietrze na wymiennik ciepła klimakonwektora ze zmienną prędkością, pozwala to na utrzymanie stałej temperatury przy zmiennych warunkach w pomieszczeniu. W trybie chłodzenia następuje zjawisko wykraplania wilgoci na powierzchni wymiennika ciepła, co w efekcie skutkuje osuszeniem powietrza w klimatyzowanym pomieszczeniu. Dodatkowo klimakonwektor posiada system odprowadzania skroplin, wykorzystywany w trybie chłodzenia.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 20 Pazdziernik, 2010  18:52Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl