Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dom i ogród / Wyposażenie
<< Poprzednie ogłoszenie

Kominek Wkład UNICO Dragon 2B L lub P cena 4800

(Warszawa, Warszawa, )
Kominek Wkład UNICO Dragon 2B L lub P cena 4800


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Wkłady kominkowe Unico są w całości produkowane w Polsce w oparciu o technologię opatentowaną i wdrożoną przez firmę Unirol sp. z o.o. Korpus wkładów Unico wykonany jest z wysokogatunkowej stali, co zapewnia trwałość i szczelność konstrukcji wkładów. Całość powierzchni paleniska wyłożona jest płytami szamotowymi o grubości 30mm - pozwala to na osiąganie bardzo wysokiej wydajności nawet w przypadku stosunkowo niewielkich gabarytów. Laserowo wycinana stal, idealna wręcz precyzja i wysokie walory estetyczne powodują, że wkłady kominkowe Unico wyglądają niezwykle nowocześnie. Jednocześnie przyjazna i prosta forma sprawia, iż bez najmniejszych problemów dopasowują się w nowatorskie oraz rustykalne aranżacje i projekty wnętrz.

Jest to nowość jeśli chodzi o wkłady kominkowe z paleniskiem bezrusztowym. Specyficznie i pomysłowo zaprojektowana konstrukcja zamkniętej komory spalania pozwala na połącznie świetnych parametrów energetycznych (moc, sprawność, czystość spalin) z efektem doskonale czystej szyby. Jest to zatem znakomity kompromis pomiędzy rozwiązanimi praktycznymi, a estetyką i wygodą.


Powietrze wykorzystywane do spalania - zarówno pierwotne jak i wtórne - pochodzi z zewnątrz pomieszczenia, dostarczane poprzez czerpnię o średnicy &#216;125mm, z której poprzez innowacyjny i nowoczesny system precyzyjnego rozdziału, powietrze pierwotne dostarczone jest odpowiednio do potrzeb na dno paleniska lub szerokimi kanałami dociera do kolektora w górnej części nad szybę. Jest ono tak dobrze nagrzane, że omywając szybę, zapewnia jej idealną czystość. Dodatkowymi kanałami tłoczone jest powietrze wtórne do kolektora umiejscowionego w górnej części tylnej ściany paleniska tworząc tym sposobem skuteczny i wydajny system dopalania spalin. Efektem tego działania jest osiąganie bardzo wysokich parametrów grzewczych, a więc niezwykle wysokiej sprawności wkładu oraz dużej czystości spalin. Zamontowane poprzeczne wymienniki ciepła dają pewnośc maksymalnego odbioru energii. Warto również podkreślić, że dodatkowo w komorze spalania zastosowany jest posiłkowy, specjalnie w tym celu wyprofilowany, ruchomy deflektor z relatywnie grubej blachy stalowej. Jego zadaniem jest opóźnianie wylotu spalin do czopucha, co w konsekwencji podwyższatempretaturę wewnątrz paleniska, a co za tym idzie zwiększa w sposób znaczący sprawność urządzenia.


Kominek Dragon 2B Moc grzewcza [kW] 12 Szyba [mm] narożna 603/254 x 350 Wysokość wkładu [mm] 1080 Szerokośc wkładu [mm] 680 Głębokość wkładu [mm] 425 Sprawność [%] 73 Kubatura pomieszczeń ogrz. [m3] 150 - 300 Średnie zużycie opału [kg/h] 3 - 4 Ciężar [kg] 110 Średnica komina [mm]SZYBA JEDNILITA DOPLATA 600 ZŁhttp://www.cieplekominki.of.pl »


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl