Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dom i ogród / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Zwalczanie pluskiew, Odpluskwianie, Zwalczanie prusaków, karaluchów, os i szerszeni

(Ełk Mickiewicza 25, Ełk, )
Zwalczanie pluskiew, Odpluskwianie, Zwalczanie prusaków, karaluchów,  os i szerszeni


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Firma Abc Insekt- zwalczanie pluskiew, odpluskwianie mieszkań, zwalczanie karaluchów, prusaków, likwidacja gniazd os i szerszeni.

Od wielu lat nasza firma zajmuje się w zwalczaniem szkodników występujących w budynkach mieszkalnych przede wszystkim usuwaniem pluskwy domowej (łóżkowej), prusaków, karaluchów oraz innych niechcianych owadów oraz gryzoni, które tymczasowo zamieszkują w Państwa mieszkaniach lub domach.

W celu pozbycia się pluskiew:

- muszą Państwo opuścić mieszkanie na minimum 12 godzin
- po 12 godzinach mieszkanie musi być przewietrzone przez około 3-4 godziny
- po 3 tygodniach zabieg dezynsekcji musi być powtórzony w celu całkowitego likwidacji populacji pluskiew po wykluciu się z jajek nowych osobników

Rozwój pluskwy od momentu złożenia jajka do wyklucia trwa około 2 tygodni w temperaturze 22 stopni- czyli takiej jaka panuje w mieszkaniu przez większą część roku.

W celu pozbycia się prusaków/ karaluchów

W przypadku prusaków i karaluchów polecamy metodę łączoną: czyli oprysk oraz rozłożenie żelu w miejscach, które nie nadają się do oprysku. Gwarantuje to 100 % skuteczność w pozbyciu się tych szkodników na wiele lat.

Zapraszamy na naszą stronę

Ogłoszenie dodane: Sroda, 21 Grudzien, 2016  00:32Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl