Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dom i ogród / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Trawa trawniki najwyższej jakości-Firma Euro-Profit

(Lublin, Lublin, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie zakładania trawników - począwszy od przygotowania terenu przez układanie trawy do pielęgnacji ułożonego trawnika. Prace wykonujemy w krótkich i ustalonych terminach a ich zakres ustalamy osobiście na miejscu.
Oferujemy najwyższej jakości trawę wyhodowaną na plantacjach usytuowanych na najlepszych ziemiach wyżyny lubelskiej.
Nasza oferta skierowana jest do osób które chcą mieć śliczny trawnik. Założenie trawnika jest wbrew pozorom dużym wyzwaniem. Wymaga przygotowania terenu aby miał odpowiednią twardość, wyrównania, odchwaszczenia, usunięcia kamieni. Następnie wymaga wysiania wielomiesięcznego dbania aby trawa wyrosła. Dodatkowo olbrzymim problemem jest zakup odpowiednich nasion. W Polsce są one praktycznie nieosiągalne. Nasze trawniki hodowane są na bazie odpowiednich mieszanek szlachetnych odmian traw typu wiechlina, kostrzewa i życica. Odpowiednie zbilansowanie skutkuje tym że trawnik jest łatwy w utrzymaniu (rzadziej wymaga koszenia), odporny, ładny, gęsty.
Dodatkowo efekt jest widoczny już pierwszego dnia a nie po wielu miesiącach żmudnej pracy.
Trawniki nasze mogą być z zabezpieczone przed brzydkimi kopcami kretów, zakres prac ustalamy zawsze indywidualnie.
Zakładamy również automatyczne systemy nawodnienia
Jak ważna dla trawnika jest odpowiednia ilość wody nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Zbyt mała powoduje żółknięcie i wysychanie, zbyt duża może doprowadzić do procesu gnilnego trawy. Dzięki zamontowaniu automatycznego systemu nawadniającego trawnik stale ma zapewnioną odpowiednią wilgotność podłoża. System wyposażony jest w czujnik deszczu, który powoduje wyłączenie nawadniania po wystąpieniu naturalnych opadów.
Najczęstszym a zarówno najważniejszym zabiegiem pielęgnacyjnym wykonywanym na trawnikach jest koszenie. Pozwala ono zachować soczyście zielony kolor trawy jak również eliminowane są w ten sposób chwasty, które obumierają na skutek wielokrotnej utraty liści. Częstotliwość koszenia zależy od szybkości wzrostu traw, jednak w sezonie nie powinna być mniejsza od jednego koszenia w tygodniu. Nie powinno się przycinać trawnika na mniej niż 5-6cm, gdyż przyspiesza to zamieranie korzeni. Pierwsze koszenie wykonujemy nie wcześniej niż po tygodniu od ułożenia trawy. Aby utrzymać trawnik w dobrym stanie należy przede wszystkim zapewnić mu stałe nawodnienie, nie dopuścić do zamszenia i zachwaszczenia stosując odpowiednie opryski. Raz w roku, na wiosnę można przeprowadzić zabieg areacji/ wertykulacji, który napowietrza glebę, dzięki czemu zwiększa się masa korzeni i wyrównuje się darń trawnika. Dodatkowo zabieg ma na celu usunięcie filcu, czyli zaschniętej warstwy trawy.
Zadzwoń do nas &#8211; kompleksowo zaopiekujemy się Twoją zieloną przestrzenią.


trawa@euro-profit.eu
Euro-Profit mgr A.Żuber
Ul.Sachsów 6
20-381 Lublin
510 926 267
502 357 845Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl