Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dom i ogród / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Szpachlowanie bezpyłowe Multi Finish

(Kielce, Kielce, )
Szpachlowanie bezpyłowe Multi Finish


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Szpachlowanie bezpyłowe Multi Finish
Wykonujemy angielskie gładzie bezpyłowe Multi-Finish!
Tradycyjne wygładzanie trwa przeciętnie 3&#8211;4 dni zanim uzyska się powierzchnię gotową do malowania. Zwykle czynność tę dzielimy na kilka etapów: gruntowanie, po 24 godzinach nakładanie pierwszej warstwy gładzi, szlifowanie i nakładanie drugiej warstwy gładzi w celu uzyskania równej i gładkiej powierzchni, ponownie szlifowanie.

Odpowiedzią na wielodniowe wygładzanie powierzchni i walkę z pyłem jest angielski produkt Thistle Multi-Finish i nowa metoda wygładzania ścian i sufitów. Jest to technika bezpyłowego wykonywania gładzi zwana skimmingiem. Skimming to pokrywanie powierzchni wysokiej jakości specjalną gładzią. Multi-Finish umożliwia wykonanie gładzi &#8222;na gotowo&#8221; w ciągu jednego dnia roboczego. Szpachlowanie połączeń płyt gipsowo-kartonowych i wykonywanie na nich gładzi również odbywa się w jednym cyklu i w ciągu jednego dnia!
Zalety szpachlowanie bezpyłowego:
 Używany Multi Finish jest produktem twardszym i bardziej odpornym na zarysowania niż zwykła szpachla,
 Nie ma potrzeby gruntowania przed malowaniem, dzięki czemu oszczędzamy na materiałach,
 Unikamy docierania i kurzu,
 Czas wykonania pracy jest znacznie krótszy

Wiecej na: www.http://wen-builder.pl »
Kontakt: 691 332 413


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl