Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dom i ogród / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Remonty mieszkań domów dla każdego

(Kielce ul.Jarzębinowa4/2, Kielce, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
BoJar sp.zoo prowadzi swoją działalność w różnych płaszczyznach .Główną naszą branżą jest
Kowalstwo Artystyczne wyroby kute ręcznie tj. bramy ,ogrodzenia ,balustrady ,kraty , schody, meble itp oraz produkcja drewnianych altanek ogrodowych.
W działalności naszej mamy też usługi remontowe. Choć nie jest to nasza podstawowa działalność na terenie naszego kraju( wykonujemy te usługi przede wszystkim w krajach
Unii Europejskiej) niemniej jednak polski rynek jest bardzo chłonny i nie lekceważymy go. Rodzimy rynek budowlano- remontowy stanowi znakomitą bazę pracowników którzy tu wykazują się swoimi umiejętnościami ,fachowością. Gdy firma zdobywa do nich zaufanie wynikających z rzetelności i fachowości dajemy im możliwość pracy poza terytorium polski .
System rotacyjny polegający na tym ze ekipy rotacyjnie pracują poza granicami a potem w Polsce i na odwrót pozwala na efektywne wykorzystanie ich umiejętności na wymagającym polskim rynku budowlano- remontowym a następnie zdobywania doświadczenia w pracy na zagranicznych rynkach. Stosujemy takie same standardy pracy w Polsce jak i na zachodzie. Nieustannie dążymy do tego by marka firmy BoJar i jej logo zawsze kojarzyły się z solidnością i fachowością a kontakt z inwestorem zawsze był pełen profesjonalizmu i dawał obu stronom satysfakcję.
Zdajemy sobie jednocześnie sprawę że ceny usług remontowych zasadniczo różnią się od tych stosowanych w krajach UE dlatego tez cennik naszych usług w Polsce dostosowany jest do cen rynku lokalnego i do zasobności portfela naszych przyszłych klientów.
Jako firma nie twierdzimy ze jesteśmy najlepsi na rynku !! Taką opinię mogą nam jedynie wystawić nasi klienci po zadawalająco wykonanych dla nich naszych usługach.
BoJar sp zoo daje każdorazowo gwarancje wraz z konsekwencjami z tego wynikającymi na wykonane usługi.
Każdą usługę uzgadniamy i wyceniamy indywidualnie z inwestorem indywidualnym /osobą prywatną/ lub podmiotem gospodarczym.
Zapraszamy !!!
http://www.bojar.kielce2.pl »


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl