Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dom i ogród / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Regeneracja baterii do elektronarzędzi, gotowe zamienniki, serwis 24h, szybko, tanio i skutecznie

(Olsztyn, Olsztyn, )
Regeneracja baterii do elektronarzędzi, gotowe zamienniki, serwis 24h, szybko, tanio i skutecznie


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Baterie, a dokładniej ogniwa w środku dostosowane są do pewnej ilości cyklów naładowań i rozładowań. Po pewnym okresie czasu, poszczególne ogniwa ulegają zużyciu, zmniejsza się czas pracy na jednej baterii, ich siła, w konsekwencji należy ją wymienić.

Ceny nowych baterii w zależności od ich modelu oscylują na granicach od 300, 00 do 600, 00 a nawet i większej wartości.

Oferujemy usługę regeneracji baterii, wykonaną profesjonalnie, na najnowocześniejszych zgrzewarkach, z zastosowaniem jednych z najlepszych na rynku akumulatorów.

Nasze akumulatory [ bądź też ogniwa ] są NiMh, a nie zaś NiCd. To odróżnia Nas od konkurencji, którzy potrafią regenerować baterię za pomocą tych ogniw przeznaczonych do modeli RC!!!!
Ogniwa są wysokoprądowe, prąd rozładowania to 15Q!!! Najważniejszą kwestią jest fakt, iż nie posiadają one tzw. efektu pamięci, tzn. można ładować je ponownie bez konieczności rozładowywania do końca.

Każdą partię ogniw sprawdzamy na naszych przyrządach pomiarowych, tak aby rzeczywista ich pojemność odbiegała od podanej na opakowaniu zaledwie o 3%!!!

W przypadku gdy nie wiedzą Państwo ile ogniw tworzy Państwa baterię prosimy o kontakt, w przeciągu 30 minut wycenimy Państwu usługę.


Dla przykładu:

Jedno ogniwo 1.2V 2000mAh to koszt zaledwie 12, 00 złotych. Bateria 2000mAh o pojemności 14, 4V posiada 12 takich ogniw połączonych ze sobą

Koszt naprawy takiego akumulatora wyniesie więc 12x12= 144, 00 zł + koszt przesyłki.

Jak mogę zgłosić naprawę?

Wystarczy zadzwonić pod wskazane numery kontaktowe, bądź też wysłać e-maila. W ciągu kilku godzin skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia szczegółów.

W jaki sposób wysłać sprzęt?

To my wysyłamy do Państwa naszego kuriera. Państwo muszą jedynie przygotować przesyłkę i wręczyć ją kurierowi. Prosimy o umieszczanie baterii w kartonach, używając wypełniaczy, dokładnie zakleić taśmą pakową paczkę, i owinąć folią.

Ile trwa naprawa sprzętu?

Nie dłużej niż 3 dni robocze. W niektórych przypadkach naprawa może trwać do 10 dni roboczych np. z powodu chwilowego braku części zamiennych, o czym oczywiście informujemy przed przyjazdem naszego kuriera.


Jak mogę zapłacić za usługę?

Przelewem bankowym lub za pobraniem (przy odbiorze).

Ile kosztuje przesyłka?

Przesyłka kosztuje 29 zł brutto w przypadku płatności przelewem. W przypadku płatności przy odbiorze 40 zł brutto.

Czy muszę płacić kurierowi przy nadawaniu przesyłki?

Nie. Kurier odbiera sprzęt bezpłatnie.

Czy wykonywane usługi są objęte gwarancją?

Tak. Okres gwarancyjny wynosi 12 miesięcy.

Jak wygląda realizacja gwarancji?

Tak samo jak w przypadku naprawy. Wysyłamy kuriera po sprzęt, naprawiamy i odsyłamy.

Ile trwa realizacja gwarancji?

Do 3 dni roboczych. W uzasadnionych przypadkach 7 dni roboczych.

podane ceny dotyczą przesyłek na terenie Polski

kontakt:


796-412-189


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl