Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dom i ogród / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Przyjmę zlecenia brukarskie

(Kielce. Ostrowiec Św. Opatów. Sandomierz. Staszów., Kielce, )
Przyjmę zlecenia brukarskie Przyjmę zlecenia brukarskie Przyjmę zlecenia brukarskie Przyjmę zlecenia brukarskie


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Usługi Brukarskie

Firma usl-bruk. Jesteśmy już 12 lat na rynku, firma liczy 7-miu pracowników z wieloletnim stażem działamy na obszarze woj. Świętokrzyskiego , każde zlecenie staramy się wykonywać jak najlepiej i z jak największą dokładnością, Pomożemy Państwu w doborze odpowiedniej kostki brukowej w zależności od przeznaczenia nawierzchni i przewidywanych obciążeń, a także jak wkomponować ją w istniejący teren. Przed rozpoczęciem robót brukarskich przyjeżdżamy oglądamy teren i podajemy wycenę za darmo.
Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych, firm i instytucji, mało oraz wielkopowierzchniowe. Prace wykonujemy z materiałów własnych lub dostarczonych przez klienta. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie.
Na wykonane usługi brukarskie, w oparciu o sporządzoną umowę, obowiązuje co najmniej 24-miesięczny okres gwarancji. Tel. 725-518-554.
Wykonujemy:
-opaski
- chodniki,
- tarasy,
- alejki,
- drogi,
- podjazdy,
- parkingi,
- place manewrowe


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl