Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dom i ogród / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Osuszanie budynków przez iniekcje,izolacje budynków,ozonowanie,podcinki budynków.

(Szczecin, )
Osuszanie budynków przez iniekcje,izolacje budynków,ozonowanie,podcinki budynków.


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Firma od 25 lat, zajmuje się remontami i izolacjami budynków, osuszaniem ścian z wykorzystaniem najnowszych technologi i najbardziej sprawdzonych wynikających z doświadczenia remontowo-izolacyjnego.
Jeśli czeka cię remont budynku,masz kłopot z wilgocią ciągłymi remontami z tego tytułu, powierz to naszej firmie ,gwarantujemy profesjonalne i rzetelne wykonanie zlecenia. Bazujemy na najlepszych materiałach, sprawdzonych w remontach i osuszaniach budynków.
Stosowaną przez nas i sprawdzona metoda jest metoda iniekcji , w celu wytworzenia izolacji poziomej, zapobiegającej ponownemu podciąganiu wilgoci kapilarnej. Poprzez wprowadzeni płynu iniekcyjnego w rząd otworów i odtworzeniu izolacji przeciwwilgociowej poziomej lub pionowej. Izolacje można wykonywać w budynkach podpiwniczonych i niepodpiwniczonych .Jest to skuteczna metoda do osuszenia murów i renowacji starych budynków wraz z zastosowaniem izolacji pionowej,masami bitumicznymi i odtworzeniu izolacji zewnętrznej budynku gwarantuje skuteczną izolację i osuszenie zawilgoconych murów.


Każdy obiekt traktujemy indywidualnie, starając się rozpoznać przyczyny powstawania wilgoci i zagrzybienia. Pozwala nam to na dobranie odpowiedniej formy działania, w każdym przypadku używając odpowiedniej technologii.


Wykonujemy :
-Izolacje przeciwwilgociowe,drenaże murów i fundamentów.
- Uszczelnianie przeciw wilgoci gruntowej.
- Doszczelnianie od wewnątrz.
- Uszczelnianie piwnic od zewnątrz.
- Wykonywanie przepony poziomej w zawilgoconych murach
(likwidacja efektu podciągania kapilarnego wody).
- Odgrzybianie murów i ścian.
- Odtwarzanie izolacji w starym budownictwie.
- Odtwarzanie izolacji przez iniekcje
(osuszanie murów budynków metodą iniekcji)
- Ozonowanie mieszkań,pomieszczeń handlowych,samochodów.
tel. 660741293
e-mail. remontybudowy@op.pl
http://www.remonty-budowy-siudak.fsl24.pl »


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl