Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dom i ogród / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Odśnieżanie dachów. Usuwanie sopli. Pogotowie śniegowe.

(Teren całego kraju, Gliwice, )
Odśnieżanie dachów. Usuwanie sopli. Pogotowie śniegowe.


Odpowiedz: biuro@centrumopieki.plq
OFERTA ODŚNIEŻANIA DACHÓW


KIM JESTEŚMY

Gliwickie Centrum Opieki to firma, która istnieje na rynku od 2004 roku. Od początku swojego istnienia zajmujemy się dostarczaniem usług dotyczących wykonywania prac porządkowych, czystościowych oraz tych związanych z pracami wysokościowymi. Od roku 2005 oferujemy także pomoc przy usuwaniu śniegu.


CO OFERUJEMY

Zima to pora roku, która lubi uderzać niespodziewanie, niejednokrotnie zasypując nas ogromnymi ilościami białego puchu. To co dla dzieci, czy dla narciarzy jest powodem do uciechy, dla firm staje się uciążliwym problemem, szczególnie gdy nawarstwiający śnieg zbiera się na dachach, stając się śmiertelnym zagrożeniem. Korzystając z usług firmy Gliwickie Centrum Opieki, nie muszą się już Państwo obawiać zimy!

W odpowiedzi na zapotrzebowanie wykonywanych przez nas usług, staramy się elastycznie dopasowywać do potrzeb każdego klienta. W ramach swoich usług oferujemy:

&#9679; jednorazowe odśnieżanie dachów,
&#9679; odśnieżanie na zasadzie stałej umowy- Pogotowie Śniegowe,
&#9679; wywóz lub przewiezienie śniegu w miejsce, w którym nie stanowi on problemu.

Pogotowie Śniegowe- proponujemy Państwu podpisanie umowy świadczenia usług odśnieżania przez cały okres trwania zimy. Płacą Państwo miesięczny abonament za naszą gotowość do podjęcia prac. W zamian, my zobowiązujemy się wchodzić na dach każdorazowo oraz natychmiastowo po większym opadzie śniegu za minimalną ustaloną przez strony stawkę. Śnieg usuwany jest na bieżąco dzięki czemu łatwiej i szybciej można go usunąć oraz nie zalega on na powierzchni dachu.
Klienci korzystający z Pogotowia Śniegowego w razie opadu śniegu obsługiwani są w pierwszej kolejności!

Przedkładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług stała na jak najwyższym poziomie i odpowiadała Państwa oczekiwaniom. Dodatkowym atutem Gliwickiego Centrum Opieki są konkurencyjność, a przede wszystkim solidnie wybierani przez naszą firmę pracownicy podczas procesu rekrutacji oraz tacy, którzy dali się poznać, jako pracownicy rzetelni, oddani oraz uczciwi.

Szczegóły dotyczące cen za usługi ustalone zostaną podczas omawiania warunków współpracy.

CZEGO OCZEKUJEMY

Doświadczenie zdobyte w branży zmotywowało nas do tego, aby wyciągnąć pomocną dłoń do każdej osoby, której pomoc w postaci naszych usług jest niezbędna. Stawiamy na klientów lojalnych, odpowiedzialnych i ceniących sobie rzetelność i wysoką jakość wykonywanych usług.


NASZA MISJA

Naszą misją jest dobro każdego człowieka, dlatego dbamy o to, aby nasi klienci i pracownicy byli w pełni usatysfakcjonowani ze współpracy z Gliwickim Centrum Opieki.

NIE DAJCIE SIĘ ZASKOCZYĆ ZIMIE, ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl