Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dom i ogród / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Odśnieżamy

(Legionowo, Legionowo, )
Odśnieżamy


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Zajmujemy się kompleksowym utrzymaniem porządku przez cały rok na posesjach, parkingach, terenach NA oraz WOKÓŁ domów prywatnych, budynków i zakładów pracy.
Głównym obszarem naszej pracy są tereny gmin powiatu legionowskiego oraz Legionowo, jednak dla ciekawego zlecenia możemy pojechać w dowolne miejsce w Polsce. Dlaczego? Ponieważ satysfakcja jest cenniejsza od pieniędzy :)
W zależności od pory roku oferujemy:
* Odśnieżanie posesji i dojazdów
* Usuwanie śniegu z dachów
* Usuwanie sopli
* Koszenie trawników
* Korektę drzewek i żywopłotów
* Czyszczenie rynien
* Usuwanie liści
* Mycie elewacji
* Czyszczenie oczek wodnych
* Czyszczenie kostki brukowej
* Malowanie parkanów
oraz całą gamę innych prac porządkowych, również tych mniej typowych jak opieka nad grobami. Jeśli nie masz czasu, nie masz siły, nie masz możliwości, lub po prostu nie masz ochoty na sprzątanie lub inne prace przed domem, my to rozumiemy. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie.
Na wszystkie usługi możemy wystawić fakturę VAT
Naszym celem nie jest jednorazowa wizyta, lecz całoroczna pomoc w komfortowym utrzymaniu posesji. Między innymi dlatego sztywny cennik nie ma racji bytu.
Jedno jest pewne - jeśli wraz z Państwem ustalimy cenę usługi przed wykonaniem pracy to po jej wykonaniu na pewno nie powiemy, że należy się więcej :)

Celem ustalenia szczegółów prosimy o kontakt pod numerem telefonu 0-606-945-850


www.3100.com.pl »


Ogłoszenie dodane: Piatek, 05 Luty, 2010  12:35Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl