Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dom i ogród / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Odkomarzanie- Zamgławianie Przestrzenne

(Kielce, Kielce, )
Odkomarzanie- Zamgławianie Przestrzenne


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Już wkrótce pojawią się komary. Proponujemy usługę zamgławiania przestrzennego w walce z komarami. Zabieg polega na rozprowadzeniu na obszarze wielkości od kilkuset m2 do kilkunastu hektarów (w zależności od potrzeb) preparatu biobójczego zwalczającego komary i meszki w formie "mgły", której mikro kropelki swobodnie unoszą się w powietrzu i przedostają się wszędzie tam, gdzie jest to pożądane likwidując owady. Dodatkowo stosujemy preparat nośny poprawiający charakterystykę mgły w zabiegach zamgławiania. Poprawia słabe właściwości zamgławiające wody jako rozcieńczalnika wielu insektycydów i dezynfektantów oraz zwiększa trwałość preparatu na pokrytych przedmiotach i roślinach.
Co zyskuje się wykonując zamgławianie? Jesteśmy w stanie zabezpieczyć każdą imprezę plenerową: festyny, imprezy rodzinne jak komunie czy wesela, czy też zwyczajnie teren naszego ogrodu czy podwórka przed komarami i meszkami.
Jaka jest skuteczność zabiegu? W ciągu 1-2 dni zabieg jest praktycznie w 100% skuteczny. Wysoka skuteczność może trwać nawet 4-6 tygodni. Wszystko zależy od częstości opadów, siły wiatru, bliskości miejsc wylęgu komarów (zbiorniki wodne, rowy odwadniające itp.) . Zamgławianie zabezpiecza również teren przed migracją owadów z zewnątrz dzięki pokryciu roślin i przedmiotów preparatem biobójczym. Generalnie przeprowadzenie 2-3 zabiegów w sezonie daje olbrzymi komfort przebywania i praktycznie wyeliminowanie problemu komarów.
Cena zabiegu jest ustalana indywidualnie i zależy od powierzchni i ilości zamgławień.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.tritlen24.pl/oferta/odkomarzanie


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl