Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dom i ogród / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Ocieplenie poddasza, izolacja obiektu, Izomedia

(Włocławek, Włocławek, )
Ocieplenie poddasza, izolacja obiektu, Izomedia Ocieplenie poddasza, izolacja obiektu, Izomedia Ocieplenie poddasza, izolacja obiektu, Izomedia Ocieplenie poddasza, izolacja obiektu, Izomedia


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jak wygląda twoje poddasze

Nie od dzisiaj wiadomo, że poddasze jest jednym z najważniejszych (jak nie najważniejszym) elementem budynku. Dlaczego: ponieważ nagrzane powietrze wędruje z dolnych partii budynku do góry. W przypadku złej termoizolacji poddasza: szpar, mostków termicznych, nieszczelności powietrze przedziera się na zewnątrz budynku powodując straty energii, czasem nawet pleśń. Natrysk miękkiej pianki poliuretanowej niweluje opisane zjawisko- piana nie absorbuje wilgoci. Piana przykleja i rozszerza się /wypełnia wszystkie nieszczelności tworząc jednolitą ciepłą warstwę. Przystosowując więc poddasze/strych do celów mieszkalnych musimy pamiętać, że odpowiednia izolacja dachu uchroni nas przed niepożądanymi stratami energii cieplnej (redukcja kosztów ogrzewania i klimatyzacji do 50%). Ocieplone poddasze pianą będzie ciepłe oraz bardzo ciche. Szczelna izolacja nie pozwala aby powietrze przenosiło hałas. Powietrze w domu ocieplonym pianką jest czystsze i zdrowsze (mniej kurzu, alergenów i drobnoustrojów). Co najważniejsze piana jest produktem ekologicznym. Nie zawiera freonów niszczących warstwę ozonową, azbestu, substancji rakotwórczych i alergicznych.
Ocieplenie pianą poliuretanową daje doskonałą efektywność izolacji, która jest taka sama, zarówno w dniu instalacji jak i po wielu latach użytkowania.

Jeśli szukasz nowoczesnych i skutecznych metod izolacji swojego poddasza lub obiektu przemysłowego? Dobrze trafiłeś!
Firma Izomedia specjalizuje się w natrysku pianki poliuretanowej oraz powłok z elastomeru polimocznikowego (poliurea).
Piana poliuretanowa, wytwarzana za pomocą hydrodynamicznego natrysku jest obecnie najnowocześniejszym i najdoskonalszym materiałem izolacyjnym.

Ważne: Ocieplenie typowego poddasza zajmuje nam jeden dzień!!!


Termoizolacja metodą natryskową pozwala na wykonanie jednorodnej, bezspoinowej powierzchni izolacyjnej, która posiada najlepsze w stosunku do innych materiałów izolacyjnych współczynniki oporu cieplnego.

Odwiedź naszą stronę internetową www.izomedia.pl i skontaktuj się z nami.
kom. 782-187-037
Na nasze systemy udzielamy dożywotnich gwarancji.
Termoizolacja poddasza, docieplanie

Izomedia, Grabów, woj. łódzkie
(siedziba: ok. 60km od Włocławka)


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl