Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dom i ogród / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

OFERTA DLA DEWELOPERÓW - Osiedla domów - Projekty

(Kraków, Kraków, )
OFERTA DLA DEWELOPERÓW  - Osiedla domów - Projekty


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
ZBUDUJ OSIEDLE DOMÓW Z BobSTUDIO

Pracownia Architektoniczna BobSTUDIO specjalizuję się w projektowaniu indywidualnych domów jednorodzinnych, domów do zabudowy bliźniaczej, szeregowej oraz całych osiedli domów jedno i wielorodzinnych. Oferujemy projekty budynków o zróżnicowanej zabudowie w różnych stylach, począwszy od dworkowych i staropolskich poprzez style tradycyjne i modernistyczne, aż do stylu nowoczesnego.
Nasza współpraca polega na bezpośrednim kontakcie z Państwem, pomagamy w wyborze najlepszych rozwiązań funkcjonalnych, technologicznych oraz usytuowania budynków na działce, tak aby optymalnie zagospodarować teren inwestycji. Celem naszej współpracy jest zwiększenie atrakcyjności osiedla, poprzez jego wygląd zewnętrzny i funkcjonalność dla przyszłych mieszkańców domów. W trakcie realizacji inwestycji oferujemy również nadzory autorskie.

OFERUJEMY PAŃSTWU:

- wizytę na terenie przyszłej inwestycji i opracowanie projektu całego osiedla.
- uzyskanie wszystkich niezbędnych dokumentów i złożenie projektu wraz zagospodarowaniem terenu do pozwolenia na budowę.
- łatwe i bezproblemowe wybudowanie domu dzięki naszej dokumentacji projektowej, która jest opracowywana z naciskiem na detale architektoniczne i konstrukcyjne.
- bardzo atrakcyjne rabaty na projekty domów powtarzalnych w zabudowie osiedlowej.
- aktualny kosztorys ułatwiający przygotowanie inwestycji
- wizualizację całego osiedla wraz zagospodarowaniem otoczenia
- nadzory autorskie architekta i konstruktora
- pomoc w promocji i sprzedaży inwestycji

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ INDYWIDUALNE PROJEKTY DOMÓW BobSTUDIO

Koncepcja całego osiedla
Przed przystąpieniem do prac projektowych zawsze udajemy się na teren przyszłej inwestycji. Wykonujemy koncepcję lokalizacji domów wraz zagospodarowaniem terenu.

Kompleksowy projekt domu do pozwolenia na budowę
Pomagamy w uzyskaniu dokumentów związanych z budową co ułatwia Inwestorowi uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę. Szczegółowo opracowany projekt domu, wraz z zestawieniami materiałów budowlanych oraz opracowanie detali architektoniczno konstrukcyjnych umożliwia bezproblemowe wybudowanie domu.

Kosztorysy
Do projektu domu opracowujemy aktualny kosztorys z dostosowanymi materiałami do wymagań Inwestora. Kosztorys ułatwi przygotowanie biznes planu, kontrolowanie prac budowlanych, prowadzenie negocjacji z wykonawcami i składami budowlanymi.

Promocja inwestycji
Aby pomóc deweloperowi w sprzedaży domów sporządzamy wizualizację całego osiedla wraz z zagospodarowaniem terenu inwestycji.
Na życzenie Inwestora wykonujemy projekty pokazowe wnętrz jak również projektujemy bilbordy reklamowe

Cena.
Nasze biuro oferuje kompleksowe przygotowanie projektu budowlanego, co w dużej mierze pozwala zminimalizować koszty przygotowania projektu. Oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty na projekty domów które zostaną powielone na osiedlu.Gorąco zapraszamy Deweloperów i Wykonawców do kontaktu z naszą pracownią architektoniczną.
Zaproponujemy Państwu bardzo atrakcyjne rabaty na projekty domów powtarzalnych w zabudowie osiedlowej.


Prosimy o kontakt:

BobSTUDIO
Pracownia Architektoniczno - Konstrukcyjna
tel.: 880 953 861
(0 12) 358 15 63
e-mail: biuro@bobstudio.eu
www.bobstudio.eu


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl