Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dom i ogród / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Nowoczesne Instalacje Wodne Niemieckim Systemem. 10 Lat Gwarancji Producenta!!!

(Gorzów Wlkp., Gorzów Wielkopolski, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Zajmujemy się instalacjami wodno-kanalizacyjnymi i grzewczymi. Działamy tylko i wyłącznie na renomowanym w Niemczech, a nieznanym jak dotąd w Polsce systemie.

Rury, z których korzystamy są produkowane wyłącznie z sieciowanego polietylenu, dzięki czemu są wysoce odporne na starzenie i zapewniają długoterminowe i bezwyciekowe połączenia.
Są to pierwsze na świecie (opatentowane) rury PE-X całkowicie nieprzepuszczalne tlenowo.

Króćce łączące w/w rury wykonane są z wysokiej klasy materiału, którego wyjątkowość polega na tym, że stop ten jest całkowicie pozbawiony ołowiu oraz jest odporny na korozję. Dzięki nim jesteśmy w stanie zapewnić instalację całkowicie wolną od ołowiu. Pozwala to zapewnić spełnienie limitu wartości 0,01 mg/l ołowiu w wodzie pitnej, który będzie obowiązywał od 1-go Grudnia 2013.
Na życzenie wystawiamy fakturę VAT.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl