Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dom i ogród / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Mycie elewacji, usuwanie zazielenień, czyszczenie kostki brukowej,

(Mazowieckie, Legionowo, Legionowo, )
Mycie elewacji, usuwanie zazielenień, czyszczenie kostki brukowej, Mycie elewacji, usuwanie zazielenień, czyszczenie kostki brukowej,


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jeśli elewacja Waszego domu nie wygląda już tak reprezentacyjnie jak kilka lat temu, a spowodowane jest to przez zanieczyszczenia (czy to komunikacyjne, czy też biologiczne &#8211; zielony lub szary nalot) proponuję niewielkim kosztem przywrócić jej dawną świeżość.
Za pomocą specjalistycznych, ekologicznych i zarazem skutecznych środków chemicznych oraz gorąco-wodnej myjki ciśnieniowej, firma PHU Art-5 jest w stanie usunąć niemal wszystkie, nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia. Jeśli budynek jest narażony na szybkie, ponowne zazielenienie lub pokrycie się szarym nalotem, zalecam zabezpieczenie preparatem hamującym rozwój glonów, porostów i grzybów.
Jeśli prócz sił natury, jakiś "artysta" wbrew Waszej woli za pomocą farb lub markera zaznaczył swoją obecność na elementach elewacji - też możemy to usunąć. Jednakże na powierzchni niezabezpieczonej nie jesteśmy w stanie dać gwarancji usunięcie graffiti w 100%, dlatego też proponujemy pokrycie elewacji specjalną powłoką antygraffiti. Jest ona całkowicie bezbarwna, występuje w wariantach połysk, mat, półmat i pozwala na bezszkodowe usunięcie naniesionych bazgrołów w 100%. Dodatkowo posiada właściwości hydrofobowe, przez co zabezpiecza również przed szkodliwym działaniem wilgoci.
Koszt wykonania usług uzależniony jest od intensywności zanieczyszczeń, rodzaju i wysokości elewacji i dla każdego zlecenia jest wyliczany indywidualnie (istnieje możliwość negocjacji cen).

Zapraszam do bezpłatnej prezentacji, pokazu, próby oraz na naszą stronę internetową:
art-5.pl »


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl