Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dom i ogród / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Malarstwo ścienne,malowidła,artystyczne malowanie ścian,graffiti,muralist

(Cała polska, Warszawa, )
Malarstwo ścienne,malowidła,artystyczne malowanie ścian,graffiti,muralist Malarstwo ścienne,malowidła,artystyczne malowanie ścian,graffiti,muralist Malarstwo ścienne,malowidła,artystyczne malowanie ścian,graffiti,muralist Malarstwo ścienne,malowidła,artystyczne malowanie ścian,graffiti,muralist


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
http://www.muralist.pl »
Firma M U R A L I S T specjalizuje się w tworzeniu malarstwa na ścianie. Jesteśmy jedyną w Polsce firmą wykorzystującą różne style w realizacjach. Wykonujemy najbardziej wymagające i nieoczekiwane pomysły klientów, od tradycyjnych fresków po idee całkowicie współczesne.
W ten sposób nasze realizacje łączą tradycje z nowoczesnością. Technika nas nie ogranicza, wręcz przeciwnie, mobilituje nas do odkrywania i wykorzystania nowych możliwości w malarstwie ściennym. Ponadto malujemy nie tylko na ścianach, ale i na podłogach, sufitach, lustrach, szybach, drewnie, terakocie, płótnie.
Jeśli nie są Państwo zdecydowani na malowidło ścienne możemy dla Was wykonać obraz na karton-gipsie, desce lub poprostu na płótnie.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo również gotowe prace uznanych artystów.
Nasz zespół składa się tylko z doświadczonych artystów. W swoim zespole mamy najlepszych na rynku specjalistów od malarstwa, grafiki, fotografii.
Współpracujemy z:
CENNIK:
Wycena malarstwa na ścianie jest bardzo indywidualna, zależna od wielu czynników takich jak:
- szczegółowość motywu
- rodzaju i stanu powierzchni ściany
- ilości m2, przy większych powierzchniach istnieje możliwość upustu i negocjacji ceny
- techniki wymalowania (graffiti, fresco, tromp oil)
przybliżone ceny za metr kwadratowy:
300 - 800 zł m2 do ~10 m2
150 - 400 zł m2 do ~100 m2
100 - 200 złm2 powyżej 100 m2
Ceny obejmują projekt i wizualizacje tylko wtedy, gdy decydują się Państwo na naszą usługę. Koszt farb jest wliczony w cenę.
Pracujemy na terenie całej Polski, również poza jej granicami.
MAteriały:
Malujemy farbami tylko najwyższej jakości.
Można nimi malować w szpitalach, żłobkach, są całkowicie obojętne dla alergików.
Farby są niepalne, nietoksyczne, schną w oka mgnieniu.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
office@muralist.pl
tel 667938999
tel 607668587


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl