Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dom i ogród / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Instalacje nawadniania ogrodów

(Grodziszcze, Świdnica, )
Instalacje nawadniania ogrodów Instalacje nawadniania ogrodów Instalacje nawadniania ogrodów


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Oferujemy sprzedaż oraz serwis systemów do nawadniania we wszelkich terenach zieleni: od rabat, niewielkich ogródków aż po szklarnie i boiska. Nawadniamy wszystko i wszędzie. Ograniczona specjalizacja techniczna zapewnia usługi na wysokim poziomie. Posiadamy sprzęt wysokiej klasy dzięki któremu możemy efektywnie wykonywać swoją pracę.

Nasi pracownicy to doświadczeni fachowcy. W oferowanych systemach wykorzystujemy najnowsze technologie oraz sprzęt wiodących marek na świecie. Wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie - zarówno swoim jak i producentów sprzętu, który wykorzystujemy w pracy.

W naszych realizacjach rozwiązywaliśmy dużo problemów związanych z źródłem wody, jakością wody, układami pompowymi, rozmieszczeniem urządzeń zraszających adekwatnie do wymagań projektu. Wykonujemy nawadnianie w istniejących ogrodach, zachowując również stan ogrodu w doskonałej kondycji dzięki właściwej metodzie układania rur trawnikowych. Nasze usługi posiadają dokumentacje powykonawczą - w tym też instrukcje, jak również dla zapewnienia bezpieczeństwa oznaczenie rur.

Szczegóły dostępne są na naszej stronie internetowej www.migrod.pl
a jeśli macie Państwo pytania zapraszamy do kontaktu pod numerem 606 324 677

Oferujemy również systemy oświetlenia terenów zielonych. Istnieje wiele systemów związanych ze sterowaniem oświetleniem. Od prostego na klawisz aż do sterowania pilotem, czujnikiem zmierzchowym po zmroku, lub sterowaniem o określonej porze dnia. System może być w wersji 230 V lub 12V. Świetnym uzupełnieniem wieczorowej scenerii jest tzw. światło magiczne. Jego źródłem mogą być lampiony unoszące się po wodzie, reflektor oświetlający fontannę czy żaróweczki na długich przewodach oplecione wokół gałęzi.

Wykonujemy także drenaże w terenach zieleni od niewielkich ogrodów aż po boiska. Ogrody warto ochraniać zwłaszcza jesienną porą jesteśmy narażeni na podnoszenie się wody gruntowej. Poza tym gdy grunt na którym znajduje się teren zielony jest nieprzepuszczalny i wody opadowe nie wsiąkają w ziemię zalegając na powierzchni. Nasze systemy ogrodowe służą do zbierania, a następnie wykorzystania wody deszczowej do podlewania roślin w okresie wiosna &#8211; jesień. Dodatkowo zmagazynowana woda może być wykorzystywana do innych celów, takich jak umycie samochodu lub prace porządkowe w ogrodzie.

Do dyspozycji klientów posiadamy kilka samochodów serwisowych, wyposażonych w kompletny sprzęt do nawadniania. To gwarantuje, że nasz serwis odbywa się szybko. Pracownicy firmy to doświadczeni instalatorzy z dużą praktyką.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl