Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dom i ogród / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Iniekcja niskociśnieniowa, iniekcja ciśnieniowa, doszczelnianie budowli, izolacje wodochronne

(Cała Polska, Gorzów Wielkopolski, )
Iniekcja niskociśnieniowa, iniekcja ciśnieniowa, doszczelnianie budowli, izolacje wodochronne


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Z.O.B. Krzysztof Siudak

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w wykonywaniu hydroizolacji, osuszaniu i zabezpieczeniu budowli przed ponownym działaniem wody i wilgoci oraz usuwaniu skutków, jakie pozostawiła wilgoć na powierzchni struktury ściany. Wykonując izolacje wykorzystujemy najnowsze technologie i wiedzę wynikającą z wieloletniego doświadczenia. Stały kontakt z budownictwem i hydroizolacjami umożliwia nam ciągłe poszerzanie wiedzy o nowe technologie, materiały i narzędzia wprowadzane na rynek. Połączenie sprawdzonych rozwiązań z nowymi technologiami pozwala na lepsze dostosowanie technologii i usług do oczekiwań naszych klientów, natomiast dzięki różnorodności wykonywanych robót izolacyjnych dysponujemy ogromnym doświadczeniem i chętnie służymy naszą fachową pomocą.


Zajmujemy się izolacjami i remontami budynków, odtwarzaniem izolacji w starym budownictwie oraz nowym wynikających z popełnionych błędów powstałych w pierwszej fazie wznoszenia budowli, niedostatecznej wiedzy na temat izolacji, co prowadzi do niedostatecznego zachowania szczelności powłok izolacyjnych. Skutkiem tego jest przenikanie wody i stopniowe zawilgocenie muru i wypłukiwanie szkodliwych soli budowlanych, które wysychając tworzą wykwity solne na powierzchni, stopniowo rujnując strukturę ściany, jednocześnie obniżając izolacyjność termiczną muru. Wilgotne mury to idealne miejsce rozwoju dla grzybów i pleśni, które wywołują wiele chorób, zwłaszcza wpływają na reakcje alergiczne. W budynku daje się odczuć nieprzyjemny zapach wilgoci i stęchlizny. To wszystko wpływa niekorzystnie na zdrowie mieszkańców oraz ich samopoczucie.

INIEKCJA CIŚNIENIOWA
USZCZELNIAJĄCA PĘKNIĘCIA I TAMUJĄCA AKTYWNE PRZECIEKI
ZASTOSOWANIE:

Najskuteczniejszą metodą uszczelniania aktywnych przecieków jest wykonanie od wewnątrz iniekcji ciśnieniowej. Metoda ta polega na wtłoczeniu pod ciśnieniem substancji uszczelniających w rząd otworów. Podczas iniekcji uszczelniane są nie tylko przecieki widoczne ale również następuje wypełnienie rys i porów nie widocznych od zewnątrz. W przypadku, gdy konieczne jest szczelne wypełnienie rys i uszkodzeń elementów betonowych stosowane są żywice epoksydowe, których wytrzymałość jest większa niż zwykłych betonów. Natomiast tam, gdzie musi być zapewniona szczelność stosujemy elastyczne żywice poliuretanowe (AQUAFIN-P1 lub AQUAFIN-P4) Iniekcja kurtynowa polegająca na wytworzeniu ciągłej izolacji po zewnętrznej stronie muru, przez wykonanie odwiertów od wewnątrz budynku i wtłoczeniu przez specjalnie ukształtowane iniektory które umożliwiają wypływ iniektu w kierunku wytwarzania izolacji. Iniekcje są nie zastąpione tam gdzie nie można odkopać fundamentów lub jest to nie opłacalne ekonomicznie. Do iniekcji stosujemy: żywice poliuretanowe, żywice epoksydowe, żele akrylowe, mikroemulsje siloksanowe, krzemiany.

tel. 660 741 293www.izolacje-osuszanie.pl »


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl