Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dom i ogród / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Eko Helios Kolektory słoneczne, Rekuperacja, C.O. podłogowe, Pompy ciepła, Fotowoltaika. Instalacje

(Rudnik nad Sanem i okolice, Rudnik nad Sanem, )
Eko Helios Kolektory słoneczne, Rekuperacja, C.O. podłogowe, Pompy ciepła, Fotowoltaika. Instalacje


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Montaż i dystrybucja odnawialnych źródeł energii - energia ekologiczna w Twoim domu i firmie. Dostarczamy dla Państwa najlepsze rozwiązania w najkorzystniejszej cenie. Energia ekologiczna w Państwa domu i firmie. Zapewniamy dystrybucję, montaż oraz pełny serwis kolektorów słonecznych i pomp ciepła.

Produkty i usługi
Jesteśmy prężnie rozwijającą się Firmą w branży energii ekologicznej . Posiadamy odziały na Śląskim oraz na terenie Podkarpacia. Naszym Klientom oferujemy pomoc, doradztwo oraz montaż i pełny serwis oferowanych przez nas urządzeń.

Naszym celem jest dostarczenie do Państwa domu i firmy sprawdzonych ekologicznie rozwiązań umożliwiających zmniejszenie kosztów pozyskiwania ciepła, energii bez szkody dla środowiska. Dobieramy dla Państwa najlepsze rozwiązanie dostosowane do Państwa potrzeb.

Specjalizujemy się w sprzedaży, doborze i montażu kolektorów słonecznych, pomp ciepła, rekuperacji, ogrzewania podłogowego. Świadczymy usługi kompleksowe. Przeprowadzamy inwestycję od początku do końca, co oznacza, że przed jej rozpoczęciem doradzamy i pomagamy w uzyskaniu dotacji oraz dobieramy instalację, następnie przeprowadzamy montaż, a w późniejszym okresie dbamy o dotrzymanie terminów przeglądów okresowych i je przeprowadzamy.
Swoim klientom proponujemy fachowe doradztwo oraz dobór optymalnych rozwiązań do instalacji grzewczych. Dzięki sieci menadżerów regionalnych jesteśmy w stanie działać na obszarze całego kraju.
Klientom zainteresowanym zrealizowaniem swojej inwestycji z wykorzystaniem dotacji unijnych do kredytów na kolektory słoneczne, oferujemy pomoc w wypełnieniu wymaganych wniosków i dokumentów.
EKO HELIOS spełnia najbardziej wyrafinowane wymagania klientów dzięki wysokiej jakości świadczonych usług oraz zastosowaniu urządzeń najnowocześniejszej technologii. Nasi specjaliści dopasują produkt do Państwa wymagań. Szeroki wachlarz asortymentu daje szanse na zróżnicowanie źródeł energii poprzez zastosowanie i wykorzystanie zasobów odnawialnych oraz inteligentnych systemów grzewczych. Zastosowanie takich technologii przyczyni się aktywnie do redukcji kosztów energii elektrycznej zużywanej w gospodarstwach domowych i rolnych, firmach i samorządach. Nasza usługa obejmuje cały etap od analizy rentowności aż po instalacje i rozruch oraz serwisowanie.

Marki i specjalizacje
Specjalizujemy się w następujących systemach grzewczych:

- kolektory słoneczne

- ogrzewanie podłogowe

- pompy ciepła

- rekuperacja

- elektrownie słoneczne

- kotły grzewcze

www.ekohelios.pl


kontakt : 504 756 402


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl