Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dom i ogród / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Czyszczenie i pranie dywanów, wykładzin, tapicerek meblowych i samochodowych u klienta

(Włoszczowa, Kielce, )
Czyszczenie i pranie dywanów, wykładzin, tapicerek meblowych i samochodowych u klienta


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Realizujemy utrzymanie czystości na terenie Włoszczowy i okolic w zakresie: czyszczenie i pranie dywanów, wykładzin, tapicerek meblowych i samochodowych u klienta .
Pranie dywanów, wykładzin i tapicerki wykonujemy metodą ekstrakcyjną tylko i wyłącznie sprzętem i preparatami posiadającymi właściwości roztoczobójcze profesjonalnej firmy KARCHER i Kirby.
- mycie we wnętrzu środków transportu oraz tapicerki samochodowej
Wszystkie usługi wykonujemy u klienta w dogodnym dla niego terminie.
Pranie dywanów i wykładzin
Metoda prania dywanów i wykładzin , to najpierw mechaniczne trzepanie i pianowanie odkurzaczem firmy KIRBY oraz metoda ekstrakcyjna polegająca na spryskiwaniu i jednoczesnym odsysaniu roztworu wody i środka czyszczącego rozpylanego na czyszczoną powierzchnię. Brud jest rozpuszczany i usuwany, a pozostała niewielka wilgoć resztkowa pozwala na szyb-kie wyschnięcie dywanu lub wykładziny.
Pranie tapicerki meblowej
Pranie tapicerki meblowej wykonujemy sprzętem renomowanej firmy Karcher. Pranie odby-wa się pod ciśnieniem dzięki czemu mebel jest czyszczony dogłębnie, oprócz tego mebel za pomocą rozpylania odpowiedniego środka jest zraszany przy jednoczesnym odsysaniu go, wraz z brudem.
Czyszczenie tapicerki samochodowej
Czyszczone elementy: sufit, foteli, drzwi, podłoga, bagażnik, kokpit (czyszczenie i impregna-cja), pasy bezpieczeństwa.
Dzięki naszej usłudze pozbędą się Państwo trwałych i nieprzyjemnych zapachów (jak na przykład po paleniu tytoniu) czy sierści zwierząt.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
Na terenie Włoszczowy i okolic dojazd do klienta &#8211; GRATIS


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl