Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dom i ogród / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Bramy ogrodzenia altanki meble kowalstwo artystyczne i nie tylko

(Kielce ul.Jarzębinowa4/2, Kielce, )
Bramy ogrodzenia altanki meble kowalstwo artystyczne i nie tylko Bramy ogrodzenia altanki meble kowalstwo artystyczne i nie tylko Bramy ogrodzenia altanki meble kowalstwo artystyczne i nie tylko Bramy ogrodzenia altanki meble kowalstwo artystyczne i nie tylko


Odpowiedz: jarek@bojar.kielce2.pl
Szanowni Państwo


Jeśli jesteście Państwo koneserami osobami wrażliwymi na piękno mażącymi by wasz dom jego wnętrze oraz otoczenie było czymś wyjątkowym i niepowtarzalnym zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą !

Bojar sp.zoo oferuje Wam miedzy innymi wyroby kowalstwa artystycznego rzemiosła sięgającego do czasów antycznych. Wyroby te przez wieki zdobiły i zdobią przepiękne wnętrza i otoczenia pałaców, rezydencji ,teatrów, kościołów ,parków i cmentarzy.
Technologia kowalstwa jest niezmienna a ręcznie wykonane wyroby tysięcy rzemieślników na przestrzeni wieków przetrwały setki lat co pokazuje na ile trwałe i solidne są to produkty.
Artyzm z jaką są wykonywane współczesne wyroby kowalstwa artystycznego mogą już współcześnie kwalifikować je do miana sztuki unikatowej.
Bojar sp.zoo proponuje Państwu wyroby kowalstwa artystycznego takie jak meble, lampy, świeczniki, bramy, ogrodzenia, schody, wiaty i inne wyroby.
W ofercie naszej znajdziecie również Państwo wyroby z drewna, stolarki artystycznej.
Zajmujemy się również usługami budowlanymi, remontami, aranżacją wnętrz wyposażania go w wyroby kowalstwa artystycznego i stolarki artystycznej.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl