Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dom i ogród / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Art-Bud Farby i Tynki Dekoracyjne Malarstwo ścienne Elewacje Docieplanie Trojmiasto

(Rumia, Rumia, )
Art-Bud Farby i Tynki Dekoracyjne Malarstwo ścienne Elewacje Docieplanie Trojmiasto Art-Bud Farby i Tynki Dekoracyjne Malarstwo ścienne Elewacje Docieplanie Trojmiasto Art-Bud Farby i Tynki Dekoracyjne Malarstwo ścienne Elewacje Docieplanie Trojmiasto Art-Bud Farby i Tynki Dekoracyjne Malarstwo ścienne Elewacje Docieplanie Trojmiasto


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w artystycznym zdobieniu ścian we wnętrzach jak i na zewnątrz, remontami mieszkań oraz dociepleniem i elewacjami budynków.
Ściany dekorujemy za pomocą tynków i mas dekoracyjnych, szablonów malarskich ,wykonujemy malunki ścienne w różnym formacie i o różnej tematyce.
Elewacje budynków wykonujemy metodą "lekko mokrą" przy użyciu produktów renomowanych i sprawdzonych firm takich jak: Fast, Weber, Bolix.
Wszystkie nasze przedsięwzięcia wykonujemy z pasją i zaangażowaniem.Nasze projekty cechuje oryginalność.Każdy projekt jest indywidualnie dobierany z uwzględnieniem potrzeb klienta.
Szczególny nacisk kładziemy na jakość wykonywanych usług.
# Artystyczne zdobienie ścian i wnętrz obejmuje prace zwiazane z dekorowaniem ścian za pomocą :

* TYNKI DEKORACYJNE
o Stiuk - to trójwarstwowe ekskluzywne pokrycie dekoracyjne nawiązujące do antycznej techniki tynkowania. Stworzone na bazie spoiw akrylowych oraz odpowiednio dobranej mączki marmurowej idealnie nadaje się do naśladowania dawnych technik dekoracji wnętrz.
o Tynk wenecki - akrylowa,wewnętrzna farba strukturalna w postaci masy dekoracyjnej (może być gładka lub z drobnym kamyczkiem),przeznaczona do nadawania ścianą indywidualnej struktury poprzez ręczne modelowanie masy.
o Trawertyn - to unikalne pokrycie dekoracyjne stworzone na bazie naturalnych spoiw wapiennych i pyłu marmurowego. Nadaje powierzchni efekt dekoracyjny podobny do przeciętego trawertynu z widocznymi elementami imitującymi jego wewnętrzną strukturę w formie naturalnych ubytków i wżerów.
o Tynk strukturalny (baranek,kornik) Jest to masa używana zazwyczaj przy elewacjach.Ze względu na swoje walory wizualne, często jest stosowana w dekorowaniu ścian wewnętrznych.
o Sztukaterie
* MALARSTW0 ŚCIENNE
o Mural-można zdefiniować jako wielkoformatową grafikę na ścianach budynków.
o Malarstwo ścienne we wnętrzach(postacie z bajek,motywy roślinne, bryły geometryczne itp.)
o Odbijanie wzorów z szablonu.Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl