Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dom i ogród / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Alarmy,telewizja przemysłowa, telekomunikacja

(Gliwice, )
Alarmy,telewizja przemysłowa, telekomunikacja Alarmy,telewizja przemysłowa, telekomunikacja Alarmy,telewizja przemysłowa, telekomunikacja Alarmy,telewizja przemysłowa, telekomunikacja


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Od kilku lat zajmuje się wykonywaniem i modernizacją instalacji tak, aby tworzyć inteligentne obiekty, których celem jest poprawienie bezpieczeństwa, znaczne zwiększenie komfortu i oszczędności energii cieplnej i elektrycznej. Zakres naszej działalności obejmuje od projektu do wykonania instalacje:
&#183;    Elektryczne
&#183;    Nagłośnienia
&#183;    Alarmowe, monitoringu, kontroli dostępu
&#183;    Sieci LAN, WLAN, inne teleinformatyczne
&#183;    Sieci videodomofonowe
&#183;    Poza tym wszelkie instalacje integrujące pozostałe systemy w obiekcie (tj. sterujące ogrzewaniem, bramą, roletami itp.)

Inteligentny dom to coś więcej niż budynek &#8211; to sieć nowoczesnych instalacji elektrycznych ,alarmowych, teletechnicznych zapewniająca użytkownikom bezpieczeństwo i komfort
Inteligentny dom jest miejscem w pełni dostosowanym do Twoich potrzeb oraz oczekiwań. Ułatwia codzienną egzystencję, dba o wygodę i dobre samopoczucie. Zastosowane w nim instalacje elektryczne dobierają optymalną temperaturę panującą w sypialni, zagotują wodę na Twoją poranną herbatę i zapewnią bezpieczeństwo, kiedy będziesz w pracy. Myślisz, że to abstrakcja? A to dopiero niewielka część możliwości, jakie gwarantują inteligentne instalacje elektryczne.
Inteligentny dom to nieskończone możliwości innowacyjnych rozwiązań. Projektowanie instalacji elektrycznych zawsze przebiega w sposób indywidualny. Na inteligentny budynek składa się szereg nowatorskich rozwiązań odpowiedzialnych między innymi za oświetlenie, ogrzewanie, klimatyzację czy nagłośnienie. Tylko od Ciebie zależy dobór instalacji, które mogą być dowolnie spersonalizowane pod kątem Twoich preferencji.
Serdecznie zachęcamy do współpracy. Jesteśmy przekonani, że inteligentny budynek to rozwiązanie na miarę Twoich potrzeb.
System może sterować:
Ogrzewaniem podłogowym
Urządzeniami ogrodowymi
Oświetleniem basenowym
Oświetleniem ogrodowym
Brama wjazdowa, furtką
Bramą garażową
Żaluzjami, wertikalami
Roletami okiennymi
Instalacją alarmową
Kontrolą dostępu
Markizami
Sprzętem RTV
Sprzętem AGD
Kinem domowym
Klimatyzacją


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl