Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dom i ogród / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Zasilanie awaryjne Przetwornica Prądu z ładowaniem UPS 300

(Wrocław, Wroclaw, )
Zasilanie awaryjne Przetwornica Prądu z ładowaniem UPS 300


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Oferujemy Państwu przetwornicę napięcia 12V 300W (max. 500W), z pełną sinusoidą z ładowaniem 10A UPS.

Jest to produkt wyprodukowany przez znakomitą markę VOLT Polska, cieszącą się renomą w branży produktów tego typu.

Przetwornica prądu z ładowaniem UPS 300 Watt służy do przekształcania prądu stałego 12V w prąd zmienny 230V 50 Hz.
Dzięki niemu można skorzystać z sieci energetycznej także i przy awarii prądu, jeśli tylko posiadamy w zasięgu zasilanie typu 12V, na przykład sprawnie działający akumulator samochodowy.

Warto podkreślić, że można to urządzenie wykorzystać do zasilania dowolnych sprzętów, które łącznie pobierają maksymalnie do 300 Watt mocy.

Przetwornica będzie tak samo dobrze pracować w przypadku akumulatorów kwasowo-ołowiowych, jak i żelowych czy typu AGM itp.
Można ją podłączyć do pieców CO, pompy wody i innych urządzeń w gospodarstwie domowym czy w swojej firmie, a przetwornica umożliwi automatyczne zasilanie, w przypadku braku zasilania standardowego.

Wyposażona jest w funkcję automatycznego ładowania UPS oraz daje na wyjściu tzw. pełną sinusoidę, czyli przebieg prądu tożsamy z tym w sieci energetycznej.
Dodatkowo posiada ładowarkę do akumulatora.

Urządzenie pracuje w trybie automatycznym, dlatego w momencie zidentyfikowania braku prądu, natychmiast zaczyna pracować na akumulatorze, przełączając napięcie na źródło napięcia awaryjnego, np. akumulator żelowy.
Z chwilą pojawienia się napięcia w sieci, przetwornica będzie ładować podłączony do zestawu akumulator, aby w przyszłości być gotowa do kolejnego działania podtrzymującego napięcie.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej sklepu z przetwornicami kalibrujemy.plhttp://www.kalibrujemy.pl »


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl