Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dom i ogród / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Turbina wiatrowa SkyStream 3.7 - czysta energia dla domu

(Warszawa, )
Turbina wiatrowa SkyStream 3.7 - czysta energia dla domu


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Turbina wiatrowa 2,4 kW Skystream 3.7

Moc nominalna: 1.8 kW przy 9 m/s
Napięcie nominalne: 120/220 VAC 50/60Hz
Waga: 70 kg
Średnica wirnika: 3.72 m
Powierzchnia obrotów płatów wirnika: 10.87 m&#178;
Typ sterowania: dwukierunkowy interfejs bezprzewodowy
Produkcja dzienna:15 kWh przy 20 km/h
Produkcja roczna: 8400 kWh przy 25 km/h
Gwarancja : 5 lat
Cena: 34 000 zł

Wszystko w jednym

Skystream 3.7 to proste i kompletne rozwiązanie dla domów mieszkalnych i małych przedsiębiorstw. Została stworzona, aby dostarczać stabilną, czystą energię nawet przy bardzo niskich prędkościach wiatru. Jest pierwszą na świecie turbiną wiatrową z wbudowanym elektronicznym sterowaniem i inwerterem, zaprojektowanym specjalnie dla tego modelu. Dzięki temu z turbina dostarcza regulowane napięcie i można ją podłączyć bezpośrednio do sieci. Kiedy wiatr wieje, Państwa dom będzie zaopatrzony w energię przez Skystream; kiedy nie ma wiatru, dom przechodzi na prąd z sieci zewnętrznego dostarczyciela energii. Turbina może także działać jako urządzenie awaryjne, umożliwiając korzystanie z energii elektrycznej w przypadku awarii lokalnej sieci energetycznej.

Skstream 3.7 wyposażona jest w najnowsze szczytowe technologie, które czynią ją bardziej wydajną, solidną i cichą. Może być podłączona bezprzewodowo na odległość do Państwa komputera w celu monitoringu i analizy produkcji i wydajności.

Skystream to nie tylko przełom technologiczny. To również przełom cenowy. Konstrukcja urządzenia powstała dzięki inwestycji w liczne innowacyjne technologie, i to właśnie dzięki temu udało się obniżyć koszty produkcji jego elementów.

Skystream 3.7 została uznana przez magazyn &#8222;Time&#8221; za najlepszy wynalazek 2006 roku. Była bohaterem wielu innych magazynów i reportaży telewizyjnych.

Niska cena kWh

Przełomowość technologii SkyStream 3.7 polega na tym, że jest ona pierwszą turbiną wiatrową zdolną do produkcji energii po koszcie niższym niż cena kWh wielu dostarczycieli energii elektrycznej na świecie (0.09$US/kWh, czyli 0.069euro/kWh). W zależności od kosztów masztu i instalacji, średniej prędkości wiatru, wysokości podatków i subwencji oraz lokalnych kosztów elektryczności, koszt SkyStream 3.7 może zwrócić się w czasie krótszym niż 4 lata.

Najważniejszym czynnikiem dotyczącym turbiny nie jest moc, lecz miesięczna produkcja energii. Turbina o mocy 1.8 kW, taka jak SkyStream, może zapewnić średnio taką samą produkcję, jak turbina trzykilowatowa, a nawet więcej, ponieważ jest to turbina, która zachowuje swoją maksymalną moc przy prędkościach przewyższających jej prędkość nominalną.
Większość innych turbin osiąga maksymalną moc przy swoich prędkościach nominalnych, dlatego ich produkcja może zmniejszyć się radykalnie w ciągu kilku sekund, w ochronie przed zbyt silnym wiatrem.

Produkt idealny przy niskich prędkościach wiatru

SkyStream 3.7 została zaprojektowana w odpowiedzi na potrzeby różnych klientów. Jest stworzona dla was, jeśli zamieszkujecie tereny, gdzie średnia prędkość wiatru to co najmniej 15 km/h i możecie zainstalować turbinę powyżej najwyższych przeszkód w okolicy (wysokość masztu będzie zależała od tego czynnika). Turbina rozpoczyna produkcję już przy prędkości wiatru 12 km/h.

Rewelacyjnie cicha praca

SkyStream 3.7 jest bardzo cicha. Jej hałas jest nieodróżnialny od dźwięku liści drzew dzięki elementom izolacyjnym oraz ostatniemu modelowi łopat NREL. Przy 30 km/h jej dźwięk osiąga około 45 dB, a więc o wiele mniej niż głośność klawiatury komputera, która wynosi 60 dB. Rozwiązania te zostały dostosowane do odległości 11 m, jako że turbina montowana jest na maszcie o wysokości 11 m. Z odległości 70 m dźwięk SkyStream jest możliwy do usłyszenia, lecz nie bez wysiłku. 130 m to odległość graniczna, przy której dźwięk zanika całkowicie. Nasi szwajcarscy partnerzy mają problemy z wyizolowaniem i dokładnym zmierzeniem hałasu tej turbiny wiatrowej. Jej otoczenie jest bowiem często bardziej hałaśliwe od niej samej.
Łopaty turbiny SkyStream, odkręcając się w optymalnych kierunkach, pozwalają jej na uzyskanie lepszych kątów natarcia wobec wiatru, czyniąc jej pracę wydajniejszą i bezpieczną nawet w przypadku gwałtownego wiatru.

Monitoring produkcji i wydajności na odległość

Zdalny wyświetlacz, Wireless Remote Display, pozwala kontrolować produkcję i wydajność aż do 5 turbin SkyStream jednocześnie. Urządzenie to będzie w razie potrzeby uruchamiać lub zatrzymywać turbinę.
Wyświetlacz może być również podłączony do komputera, aby ściągać dane o produkcji prądu oraz o historii działania.
Po odłączeniu turbiny od sieci poprzez wyłącznik zostaje aktywowany system hamowania. W celu zatrzymania turbiny podczas burzy lub w celu konserwacji można również używać specjalnego programu znajdującego się w zestawie SYSTREAM USB CONVERTER&CD. Pozwala on turbinie przejść w stan regulacji podczas silnego wiatru.
Moduł bezprzewodowy działa na częstotliwości 916 mHz i może zostać umieszczony w odległości do 300 m od wieży. W zestawie do wizualizacji zawarte są: moduł do wizualizacji, antena oraz adapter.
Aby podłączyć bezprzewodowy wyświetlacz turbiny Skystream do komputera w celu transferu danych i zobaczenia produkcji, należy używać konwertera USB zawartego w zestawie.
Otrzymany w pakiecie wyspecjalizowany program pozwoli Państwu tworzyć i ściągać dane do Waszych własnych wykresów mocy, jak również śledzić na odległość na ekranie komputera w czasie rzeczywistym działanie Waszej turbiny SkyStream oraz maksymalizować jej wydajność.

Prezentację turbiny Skystream 3.7, a także innych naszych produktów znajdą Państwo na stronie http://solutions-energies.fr/lang-en/ » . W razie szczegółowych pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego na nr tel: 696459171.

Pozdrawiamy,
Zespół Solutions-Energies
http://solutions-energies.fr/lang-en/ »


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl