Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dom i ogród / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Piec co kocioł, z podajnikiem ekoenergia 38kw 25kw 75kw 100kw

(Wpl, Nowy Tomyśl, )
Piec co kocioł, z podajnikiem ekoenergia 38kw 25kw 75kw 100kw Piec co kocioł, z podajnikiem ekoenergia 38kw 25kw 75kw 100kw


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
KOCIOŁ Z PODAJNIKIEM ŚLIMAKOWYM

TYPU KW-GR/P 38 kW

powierzchnia grzewcza 200-300m2

- Opis pracy kotła:

Kocioł c.o. typu: GR/p jest zmodernizowaną wersją kotłów typu KW-GR i charakteryzuje się zastosowaniem podajnika paliwa i spalaniem w tzw. retorcie.

Zaletą tego rodzaju kotłów jest ograniczenie jego obsługi, która sprowadza się do uzupełnienia paliwa w zasobniku i okresowym usuwaniem popiołu. Jedno załadowanie zasobnika wystarcza na kilka dni w zależności od zapotrzebowania na ciepło uwarunkowane od temperatury zewnętrznej, termoizolacyjności obiektu, wartości opałowej paliwa.

Najlepsze efekty energetyczne i eksploatacyjne daje zastosowanie dobrej jakości paliwa tzw. &#8222;eko-groszku&#8221;. Spalanie innych paliw jest nie wskazane szczególnie niesortowanych paliw o zróżnicowanej granulacji.

Układ sterowania pracą kotła umożliwia precyzyjne zastosowanie do każdego obiektu poprzez zaprogramowanie odpowiednich nastaw.

Zastosowanie obrotowego palnika w retorcie, pozwala na dodatkową możliwość spalania miału węglowego.

W kotle zastosowany został dodatkowy ruszt wodny. W powstałej komorze (środkowe drzwiczki) można palić takie paliwo jak drewno czy węgiel kamienny.

- Na najwyższa jakość kotła składa się:

1.Wysoka sprawność kotła do 86% na która wpływa wymiennik kotła:

ruszta wodne, płomieniówki, kanały konwekcyjne

2. Materiały: blacha stalowa grubości 6 mm, rury rusztowe grubości 6 mm,

3. Swobodny załadunek paliwa, oraz usuwanie popiołu z popielnika

4. Doskonała izolacja: wełna mineralna grubość 4 cmSzukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl