Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dom i ogród / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Pellet Pelet Biomasa Opał + Dostawa Gratis

(Warszawa, Warszawa, )
Pellet Pelet Biomasa Opał + Dostawa Gratis


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jesteśmy producentami kotłów centralnego ogrzewania i mamy Państwu do zaoferowania opał (pelet). Sprawdzaliśmy wielokrotnie jak pali się w naszych kotłach, zaopatrując nim naszych klientów, dlatego uznaliśmy, że warto również i Państwu go polecić.

Sprzedajemy pelet

o śr. 6 mm pakowany w worki 15 kg, ułożone 60 szt na palecie, tj. 900 kg w cenie

800 zł z dostawą w całej Polsce!!! *

*Cena obowiązuje przy zakupie 24 palet!

869 zł z dostawą w całej Polsce przy zakupie co najmniej 6 palet
879 zł z dostawą w całej Polsce przy zakupie mniej niż 6 palet

Pelet drzewny to inaczej granulat drzewny powstały w wyniku sprasowania pod wysokim ciśnieniem trocin, wiórów itp.
Najczęściej produkowane pellety na świecie mają średnicę 8mm i 6mm. Jedyna różnica pomiędzy nimi dotyczy właśnie średnicy granulek i wynika z zastosowanej matrycy do produkcji.
Ze względu na właściwości energetyczne pelet jest zaliczany do najbardziej efektywnych źródeł energii. Emisja dwutlenku węgla podczas spalania jest równa ilości dwutlenku węgla pochłoniętego przez drzewo podczas jego naturalnego wzrostu.
Popiół po spaleniu pelletu stosowany może być jako nawóz w naszym ogrodzie.
Pelet drzewny to doskonała alternatywa dla gazu i oleju opałowego. Na rynku jest stosunkowo szeroka oferta palników na pellet, które mogą być instalowane w kotłach olejowych.Ok. 2 kg pelet zastępuje 1 litr oleju opałowego.
Granulat, w przeciwieństwie do nieprzerobionego drewna czy innej biomasy, doskonale się pali, ale jest też całkowicie odporny na samozapłon, a więc wywołanie pożaru. Co więcej, pelety skutecznie opierają się naturalnym procesom gnilnym - ich gładka powierzchnia chroni przed asymilowaniem wilgoci z otoczenia, stąd łatwo je przechowywać. Magazynowanie granulatu ułatwia również jego rozdrobniona masa.
Wykorzystanie peletu jako źródła ciepła w domach daje wiele korzyści związanych z niższymi kosztami, nawet o 50 % rocznie, a także ochroną własnego zdrowia i środowiska naturalnego.
PARAMETRY PELETU:
PELET z trocin drzew liściastych.
Wartość opałowa- 4,9-5,0 kWh/kg=18,5 MJ/Kg.
Zawartość popiołu-0,5%.
Gęstość-0,65-0,75 kg/dm3.
Średnica 6 mm.Długośći 20-30mm.
Wilgotność max.10%.
Zerowa emisja CO2.
Nie zawiara żadnych dodatkowych ,szkodliwych substancji chemicznych.

ZAPEWNIAMY SZYBKIE DOSTAWY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU!

W swojej ofercie posiadamy również pelet o śr. 8 mm. Zainteresowane osoby proszę o kontakt, w celu uzgodnienia ceny.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl