Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dom i ogród / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Firma "ADAMS" powstała w 1996 roku. Od początku istnienia naszym głównym zamierzeniem była

( Wymyśl sobie elewacje, my ją wykonamy !, Giżycko, )
Firma "ADAMS" powstała w 1996 roku. Od początku istnienia naszym głównym zamierzeniem była


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Firma "ADAMS" powstała w 1996 roku. Od początku istnienia naszym głównym zamierzeniem była wysoka jakość i terminowość wykonywanych prac.
Zajmujemy się przede wszystkim remontami, adaptacjami i modernizacją budynków. 10-letnia praktyka nabyta przez szefa firmy we Francji, jak również nowe trendy w budownictwie owocują coraz ciekawszą i niepowtarzalną ofertą.

FLEX-C-MENT to unikatowa technologia kreowania wystroju elewacji za pomocą wyjątkowej masy dekoracyjnej. Jej niepowtarzalne właściwości pozwalają na ukształtowanie głębokich, trójwymiarowych kształtów tworzących wzory naturalnego kamienia, klinkieru, płytek ceramicznych, drewna i wielu innych.

Czy są jakieś ograniczenia ?
Jest jedno! Kreatywność i pomysłowość projektanta, wykonawcy czy inwestora.
Szybkie, trwałe i wyjątkowo estetyczne wykonanie w połączeniu z możliwością zastosowania na praktycznie każdym stabilnym podłożu takim jak beton, płyta kartonowo-gipsowa, ceramika, styropian, powodują, że Flex-c-ment staje się bardzo uniwersalnym rozwiązaniem.
Imitacja kamienia Flex-c-ment może być stosowana do grubości 5cm zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Dzięki temu może z łatwością znaleźć zastosowanie na elewacjach, ogrodzeniach, kominkach, kolumnach, nawet zaokrąglonych ścianach.
ŁĄCZ, MIESZAJ, KREUJ, KSZTAŁT NIE MA GRANIC!
Uzyskiwane kształty można swobodnie łączyć i dopasowywać. Cegła klinkierowa w połączeniu z kamienną podstawą plus wykończenie z surowych desek, to nie problem.
NIE ZAPOMINAMY O SZCZEGÓŁACH
Unikatowa charakterystyka materiałów zastosowanych w systemie FLEX-C-MENT gwarantuje, że ostateczny efekt stwarza naprawdę doskonałe wrażenie.
DOBIERZ FORMĘ REGULARNĄ CZY NIEREGULARNĄ
Technologia FLEX-C-MENT oparta o masy aplikowane na mokro w połączeniu z bardzo dużą plastycznością sprawia, że forma budynku, geometria ściany, kształt bryły nie ma znaczenia.
Nie liczy się cena &#8211; liczy się koszt !
W systemach dekoracyjnych zawsze stawiane jest pytanie o cenę metra kwadratowego. Jednak w warunkach budowlanych czysty metr kwadratowy praktycznie nie istnieje! Niemożliwe? A jednak.
Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego sklepu :
ADAMS
ul. Daszyńskiego 5
11-500 Giżycko
www.adams.net.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl