Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dom i ogród / Pozostałe
<< Poprzednie ogłoszenie

Farus Energy S.r.o.

(Polska, Wroclaw, )
Farus Energy S.r.o. Farus Energy S.r.o. Farus Energy S.r.o. Farus Energy S.r.o.


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jesteśmy prężnie rozwijającą się, Słowacką firmą , zajmującą się eksportem paliw stałych na terenie Europy. Do Polskie eksportujemy węgiel z Czeskiej kopalni Komorany w miejscowości Most. Jesteśmy w stanie zagwarantować stałe in szybkie dostawy, tak dla klientów indywidualnych, jak i dla większych odbiorców. Dzięki rozbudowanemu i sprawnemu systemowi transportu, możemy dostarczyć węgiel na teren całej Polski. Szerokie kontakty wśród firm transportowych z całej Europy, pozwalają nam na bardzo konkurencyjne ceny. Dzięki statusowi RZETELNA FIRMA (KRD) mogą mieć Państwo pewność co do bezpieczeństwa transakcji.
Na wszystkie sortymenty posiadamy certyfikaty, potwierdzające ich jakość, oraz parametry.
Zaopatrujemy:

&#9830; Składy budowlane
&#9830; Składy opałowe
&#9830; Przetwórnie, zużywające ciepło przez cały rok.
&#9830; Elektrociepłownie
&#9830; Klientów indywidualnych
Gwarantujemy

&#9830; Tani i szybki transport.
&#9830; Wysoką jakość, oraz sprawdzony przez szerokie grono importerów z całej Europy węgiel.
&#9830; 0 VAT ! dla firm posiadających NIP EU.
&#9830; Profesjonalna, oraz szybką obsługę.
&#9830; Terminowość dostaw.
&#9830; Rabaty dla stałych klientów.
&#9830; Pewną i stabilną współprace.
&#9830; Certyfikaty na każdy sortyment .

&#8730; Cena za jedną tonę węgla jest ceną netto dla kontrahentów posiadających NIP EU. W związku z powyższym unikamy podwójnego opodatkowania podatkiem VAT. Dostawa zamówionego węgla jest możliwa po dokonaniu 100% przedpłaty na konto FARUS ENERGY w walucie wybranej przez klienta, PLN,CZK, EUR.
UWAGA !

W krajowych składach mogą Państwo natrafić na węgiel czeski mieszany z węglem brunatnym o niższej kaloryczności (np. z kopalni Bełchatów czy Wujek &#8211; 9.0MG/KG ). Przy zakupie, zawsze żądajcie Państwo certyfikatów jakości. Spis zaufanych odbiorców w Polsce znajda Państwo na naszej stronie w zakładce " węgiel workowy"
mariusz.robak@europawegiel.com tel.691344194


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl