Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dom i ogród / Ogrzewanie
<< Poprzednie ogłoszenie

Nowoczesne, wydajne i ekonomiczne pompy ciepła do budynków

(Zielona Góra, Zielona Góra, )
Nowoczesne, wydajne i ekonomiczne pompy ciepła do budynków


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Cena: (Nie podana)
 

Oferujemy bardzo wydajne i ekonomiczne pompy ciepła marki Heliotherm do CO, CWU i chłodzenia w budynkach mieszkalnych. Pompy ciepła Heliotherm używane są do ogrzewania, chłodzenia i podgrzewania wody w nowych i odnowionych budynkach. Pompy ciepła są również osiągalne w wersji odwracalnej (ogrzewanie/chłodzenie) i z pełną modulacją. Firma Heliotherm od początku działalności stawia na całkowitą niezależność od innych źródeł grzewczych. Pompy ciepła są tak projektowane, żeby przy poprawnym doborze dolnego źródła ciepła, cała energia pochodziła tylko ze otoczenia i napędu sprężarki. Pompa ciepła Heliotherm jest znakomitym systemem grzania budynku w zimie. Niemniej jednak również w lecie pompy ciepła Heliotherm zdołają zapewnić przyjemną temperaturę w pomieszczeniach poprzez chłodzenie pasywne lub aktywne.
Technologia płynnej modulacji to mocna strona pomp ciepła firmy Heliotherm otwierająca całkowicie nowe możliwości w technice grzewczej. Wszędzie tam, gdzie do tej pory zmienne zapotrzebowanie na energię hamowało możliwości wykorzystywania pomp ciepła, za pośrednictwem modulacji staje się to realne i opłacalne. Technologia płynnej modulacji pracy pompy ciepła polega na w pełni regulowanych obrotach sprężarki typu Scroll. Urządzenie dostosowuje się do aktualnego zapotrzebowania na energię, pozwalając jeszcze bardziej zoptymalizować koszty eksploatacyjne. Dzięki elektronicznemu zaworowi rozprężnemu we wszystkich typoszeregach pompy ciepła Heliotherm dysponują mocą modulowaną w zakresie do 31 kW w pompach gruntowych.
Inne wartości pomp ciepła Heliotherm
Pierwszorzędny produkt znanej austriackiej marki.
Bardzo cichy sposób pracy, z wykorzystaniem specjalnej izolacji akustycznej.
27 lat doświadczenia producenta.
Kompletna gama wariantów dolnych źródeł ciepła: gruntowe pompy ciepła z kolektorem płaskim i z sondą głębinową, wodne pompy ciepła, powietrzne pompy ciepła.
Doskonałe rozwiązanie do nowych, jak i odnawianych budynków.
Znaczna skuteczność energetyczna co gwarantuje maksymalne dotacje.
Dopuszczalne temperatury zasilania do 60 °C.
Duża żywotność i bezpieczeństwo eksploatacji.
Zdalny nadzór obiegu termodynamicznego całkowicie kontrolowany przez szereg czujników, zapewnia podwyższone bezpieczeństwo pracy i obniża koszty serwisu.
Unikatowy system produkcji ciepłej wody użytkowej nie wymaga elektrycznego podgrzewu.
Globalny dostęp przez Użytkownika przez Internet lub telefon.

Jesteśmy firmą instalacyjno-budowlaną z Zielonej Góry z 25 letnim doświadczeniem na rynku.
Zapraszamy do zapoznania się z cała nasza ofertą.
http://cryspol.pl/ »


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl