Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dom i ogród / Ogród
<< Poprzednie ogłoszenie

Ogrody: kompleksowe usługi

(Września , Września, )
Ogrody: kompleksowe usługi Ogrody: kompleksowe usługi Ogrody: kompleksowe usługi Ogrody: kompleksowe usługi


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Psychotest:

sprawdź, czy jesteś świadomy (świadoma) współpracy z "DIO"

Czy zaprojektowałeś i wyprodukowałeś swój telefon komórkowy?

Czy jesteś wykonawcą swojej zmywarki do naczyń?

Czy podjąłbyś się, metodą majsterkowania, zbudować samochód?

Czy wiesz, jak zaprojektować główne ściany nośne Twojego domu, aby sufit nie spadł Ci na głowę?

Czy pracujesz od 10.00 do 14.00 trzy dni w tygodniu i masz mnóstwo czasu?

Czy uwielbiasz brać sobie masę problemów na głowę?

Czy twierdzisz, bez cienia wątpliwości, że zaprojektowanie i wykonanie Twoich wnętrz to błahostka i sam wszystko zrobisz?

Czy chcesz się wykończyć psychicznie?

Lubisz szastać pieniędzmi i wyrzucać je w błoto?

Dziękuję.

Jeśli na więcej niż 5 pytań odpowiedziałeś &#8222;nie&#8221;, oznacza to, że jesteś tylko trochę świadomy tekstem spróbuj poprawić ten wynik czytając poniższy tekst.

Twój dziadek sam naprawiał i malucha, i pralkę. Twoi rodzice sami malowali ściany i układali kafelki. Twoi znajomi sami zakładają ogród. Maluch stale się psuł, babcia krzyczała, że pralka &#8222;Frania&#8221; ciągle nie działa, rodzice psioczyli na krzywe ściany w PRL-owskich blokach i zwalali na "komunę", gdy pękały fugi i łuszczył się sufit. Twoim znajomym wyschła trawa a chwasty zdusiły różaneczniki. Tuje uschły. A Ty? Ty przecież wiesz, że w krajach starej Unii Europejskiej rynek usług wytwarza 80% PKB. Wiesz, że nasi fachowcy wykańczają wnętrza Belgom i Hiszpanom, więc Ty również korzystasz z usług, ponieważ masz pieniądze, nie masz czasu, chcesz mieć ładny ogród i chcesz zachować święty spokój. Ponieważ jesteś profesjonalistą, sam korzystasz z usług profesjonalistów. Masz też świadomość, że koszt zatrudnienia projektanta i jego (często później darmowy nadzór autorski zaledwie o kilka procent zwiększy koszt całego przedsięwzięcia. Doskonale wiesz, że nigdy nie kupisz roślin, ziemi czy rur w tak dobrych cenach jak my, ponieważ kupujemy dużo i od dawna. Jesteś przekonany, że jako laik nie jesteś w stanie wszystkiego przewidzieć. Dziwisz się, że ludzie chcą tracić nerwy na tak zwanych &#8222;fachowców&#8221;, pilnować ich, myśleć za nich i w kółko wysłuchiwać, że brukarz źle położył podjazd, bo Twój poprzedni fachowiec źle wypoziomował ogród, a instalator zapomniał o odpowiednim "fi" dla rury do nawodnienia, bo murarz coś spartolił, a posadzkarz pewnie zwali na elektryka. I obłęd murowany! Umiesz liczyć swoje pieniądze i wiesz, że zamawiając kompleksową usługę projektowania i wykonania Twojego ogrodu zapłacisz o około 50% mniej niż, gdybyś wszystko zlecał oddzielnie. Poza tym kompleksowo znaczy krócej. A przecież chciałbyś jak najszybciej korzystać ze swojego ogrodu zgodnego z formułą DIO.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl