Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dom i ogród / Ogród
<< Poprzednie ogłoszenie

Choinki Świąteczne- Poznań-Tanio!!!!!!!!

(Poznań, Poznań, )
Choinki Świąteczne- Poznań-Tanio!!!!!!!! Choinki Świąteczne- Poznań-Tanio!!!!!!!!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Serdecznie zapraszam do kupna szeroko pojętych choinek na zbliżające się święta Bożego Narodzenia.
W ofercie posiadam dwa zasadnicze rodzaje świerków:
1. Świerk pospolity, najbardziej popularny i najczęściej kupowany do domów w okresie świątecznym. Świerki mniejsze (0,5-1 m) są bardzo gęste i nadają się na świąteczne ozdoby domu, posiadam też świerki większe około 1,5 metrowe o mniej zagęszczonym systemie gałęzi. Wszystkie te świerki znajdują się w doniczkach, co gwarantuje dłuższy okres ich "żywotności" w środowisku domowym, aniżeli świerki cięte. Dobrze podlewane w domu, na wiosnę ze spokojem można przesadzić do ogrodu.
2. Świerk srebrny, zwany też kłującym, o bardzo ładnej srebrzystobiałej barwie, drzewka znajdują się w doniczkach, ich zakres wysokości kształtuje się w granicach od 0,5 do 1 metra, dlatego też można go w domu postawić na czymś wyższym np. stole, szafce itd. Świerk ten z reguły jest bardziej trwały w warunkach domowych od świerków pospolitych.
Cennik:
Świerk pospolity w doniczkach:
- wysokości od 0,5-1,5 metrów cena: 10-20 zł
Świerk srebrny w doniczkach:
- wysokość 0,5-1,0 metra cena: 20 zł

Punkt sprzedaży: Poznań- Smochowice, ul Beskidzka 47, proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny 697-526-812


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl