Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dom i ogród / Ogród
<< Poprzednie ogłoszenie

Boazeria, Podbitka, SzalÓwka, Deska Elewacyjna

(Bydgoszcz, Bydgoszcz, )
Boazeria, Podbitka, SzalÓwka, Deska Elewacyjna Boazeria, Podbitka, SzalÓwka, Deska Elewacyjna


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Deski boazeryjne(podbitkowe) Szalówka deska elewacyjna listwy kratki okienne

PRODUCENT

POMORZE TEL 504131662
CENA 23zl m2 -przy dużej ilości możliwość rabatu

MOŻLIWOŚĆ MONTAŻU ZAKUPIONEGO TOWARU

wysokogatunkowa sosna swierk
dwustronnie heblowane, grube !

Dlaczego nasza deska?

- sprzdajemy tylko drewno z pewnego pochodzenia, brak ryzyka i wad ukrytych,
- deska obustronnie heblowana, w razie uszkodzenia lub sęku można odwrócić,
- długości desek według życzenia klienta - mniejszy odpad,
- grubość deski gwarantuje jej wytrzymałość,
- zapewniamy transport do klienta w atrakcyjnych cenach,
- krótki czas realizacji zamówienia.

Opis rodzaju drewna

Proponujemy Państwu deski boazeryjne z drewna sosnowego i świerkowego. Mogą być stosowane między innymi do wykańczania podbitek / poddaszy. Przy składaniu zamówienia, możecie Państwo sami kreślić szerokość deski oraz potrzebne długości - zmniejszy to ilość odpadów.

Wszystkie nasze deski boazeryjne są dwustronnie heblowane. Dzięki temu, jeżeli na jednej stronie powstanie uszkodzenie lub będzie widoczna skaza drewna (np. sęk), można ją odwrócić. Jest to kolejny element minimalizujący ilość odpadów przy montażu. Nasze deski są dodatkowe grubsze niż większość dostępnych na rynku, przez co są istotnie trwalsze i odporniejsze.

Do produkcji desek wykorzystujemy jedynie wysokiej jakości, starannie wyselekcjonowane drewno sosnowe i świerkowe. Są to gatunki charakteryzujące się bardzo dobrą wytrzymałością mechaniczną, oraz ze względu iż pochodzą z naszej strefy klimatycznej - także odpornością na warunki atmosferyczne.

Drewno sosnowe i świerkowe można wykańczać preparatami nadającymi im dowolnie wybrany kolor. Pozwala to osiągnąć pożądany odcień elewacji, dobrany do innych elementów otoczenia i własnych upodobań.

Jakość

Przy wyborze drewna, chcielibyśmy szczególnie zwrócić Państwa uwagę na jakość. Wybór drewna z legalnego i wiadomego pochodzenia pozwoli Państwu uniknąć problemów w przyszłości. Zastosowanie taniego surowca, niewiadomego pochodzenia, może w przyszłości powodować jego pękanie, rozwarstwianie i skręcanie - wady te ujawniają się zwykle już po montażu, kiedy drewno zaczyna wysychać. Szczególnie niebezpieczne jest kupienie desek wyprodukowanych z drzew położonych przez wiatr - ich włókna uległy uszkodzeniu i po zamontowaniu, w miarę wysychania, deska rozwarstiwa się i pęka.

Kupując nasze drewno macie Państwo pewność co do jego legalnego pochodzenia, jak również wysokiej jakości.

Gwarancja, termin realizacji, transport

Wystawiamy faktury VAT, wszystkie nasze produkty objęte są naszym wsparciem.

Oferujemy transport na terenie całego kraju w bardzo atrakcyjnych cenach!

Każde zamówienie dostarczamy w terminie nie przekraczającym 7 dni.

tel 504131662 pomorze


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl