Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dom i ogród / Narzędzia
<< Poprzednie ogłoszenie

PURMAL Materiały budowlane i instalacyjne

(Bartoszyce, )
PURMAL  Materiały budowlane i instalacyjne


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Firma PURMAL Zdzisław Maliszewski została założona w kwietniu 1999 roku jako przedsiębiorstwo świadczące usługi dla rolnictwa. W okresie 10 lat następował rozwój firmy i w kwietniu 2008 roku rozszerzyliśmy działalność o branżę budowlaną.
Obecnie główna działalność firmy jest sprzedaż materiałów budowlanych oraz instalacyjnych. Chcemy sprostać wyzwaniu jakim jest sprzedaż przez internet. Jest to motywacja do dalszego działania w służbie dla klientów. Korzystamy z najnowocześniejszych materiałów i technologii obecnych na światowym rynku producentów materiałów budowlanych i wykończeniowych.
Specjalnie dla Państwa przeprowadzamy szczegółowe konsultacje techniczne i finansowe, polecamy sprawdzonych wykonawców oraz zapewniamy kompleksową dostawę materiałów budowlanych i wykończeniowych.
Jeżeli w naszym sklepie internetowym nie ma poszukiwanego przez Państwa wyrobu, to nie znaczy, że nie można go u nas kupić. Prosimy o przesłanie zapytania e-mailem lub skontaktowanie się przez telefon, a my postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć podając cenę oraz termin ewentualnej realizacji.

Jeśli mają Państwo sugestie oraz pytania, nasi fachowcy, czekają zarówno pod telefonem, jak i w naszej siedzibie.
Zapraszamy na zakupy !
http://www.purmal.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl