Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dom i ogród / Materiały budowlane
<< Poprzednie ogłoszenie

Interokna - najlepsze okna dla Twojego domu

(Łódź, Łódź, )
Interokna - najlepsze okna dla Twojego domu


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Internorm tworzy towary, jakie świetnie zdają egzamin w budownictwie energooszczędnym i pasywnym. Produkty naszej firmy to okna z atestem wyznaczonym przez Instytut Budownictwa Pasywnego z Darmstadt. Nasze okna zamówić można w całej Europie, a nasi autoryzowani partnerzy wesprą na każdym etapie wykonania zamówienia: od przedstawienia naszej oferty, poprzez rzetelny montaż, do spełnienia gwarancji. Zdobyliśmy zezwolenie na wytwarzanie okien i od lat wprowadzamy coraz nowsze, innowacyjne metody, poprawiające funkcjonalność produktów. Jesteśmy zorientowani na Klienta z czego jesteśmy dumni- cieszymy się z tego, ponieważ to fundament, na jakiej chcemy dalej się rozwijać. Ciągle pragniemy się rozwijać nasze produkty, jakie mogą pomniejszyć koszty na energię i dodać uroku dla domu. Koncentrujemy się na tym, żeby firma się rozrastała. Można to uzyskać jedynie poprzez wypracowanie zaufania i zapewnienia Państwu najlepszych okien.

Zapoznaj się już dziś z naszą ofertą albo umów się z naszym pracownikiem. Z chęcią udzielimy Państwu potrzebnej wyceny. Jako najbardziej słynna firma branży okiennej w Europie przedstawiamy naszym klientom najnowocześniejsze rozwiązania dla okien. Produkty naszej firmy pokazują duże doświadczenie, pewność i niezawodność. Zapraszamy.

MRO Robert Olejniczak
ul. Strykowska 133
91-527 Łódź
tel. 502902502
http://interokna.pl/ »


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl