Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dla Dziecka / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Brykanki dla dzieci &#8211; grupy 2-3 oraz 4-5 lat

(Nowy Sącz, Nowy Sącz, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Na zajęciach poruszamy się w rytm dziecięcych piosenek, uczymy się tekstów i je pokazujemy. Bawimy się w zabawy ruchowo &#8211; muzyczne, poznajemy podstawy rytmiki i tańca.
Bazą oferowanych zajęć jest przede wszystkim ruch! Dziecko śpiewając, tupiąc, klaszcząc nie tylko uczy się poczucia rytmu, ale poznaje techniki radzenia sobie z trudnymi emocjami. Dzięki nauce piosenek kształci pamięć i dobrą wymowę. Przy znanych melodiach integruje się z grupą i szkoli swoją osobowość.

Grupy: 2-3 lata oraz 4-5 lat
Czas trwania: 50 minut
Terminy zajęć: środa 16:30-17:20 oraz czwartek 16:00-16:50
Cena karnetu: 80 zł (4 x 50min)
Cena jednorazowego spotkania: 25 zł
Zapisy online na stronie:


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl