Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dla Dziecka / Zabawki dla dzieci
<< Poprzednie ogłoszenie

Osobisty Alfabet Twojego dziecka

(Warszawa Mokotów, Warszawa, )


Odpowiedz: (ukryty)
Cena: (Nie podana)
 

www.animos.pl » Czy warto uczyć dzieci czytania już od najmłodszych lat? Tak! Nauka czytania może być dla dzieci doskonałą zabawą! Nie musisz się obawiać, że 2-3 letnie dziecko jest jeszcze za małe. Dzieci w tym wieku uwielbiają poznawać świat i zdobywać nową wiedzę. A jeszcze bardziej lubią chwalić się swoimi nowonabytymi umięjętnościami!

Jak uczyć dziecko czytania? Możesz uczyć go brzmienia poszczególnych liter (głosek), a następnie składać je w pełne słowa. Jest to nauka czytania głoskowego. Jednak z uwagi na fakt, że synteza słów z liter jest dla dziecka dużym wyzwaniem intelektualnym, nauka czytania głoskowego przynosi efekty po stosunkowo długim czasie i coraz częściej zostaje wypierana przez naukę czytania globalnego, w której dziecko czyta, a właściwie &#8216;fotograficznie&#8217; rozpoznaje pełne wyrazy. Metoda ta daje bardzo szybkie rezultaty. Nawet 2 letnie dzieci są w stanie &#8216;czytać&#8217; setki wyrazów. Najnowsze badania psychologów rozwojowych dowodzą jednak, że uczenie czytania wyłącznie metodą globalną może prowadzić do dyslekcji u dzieci - dzieci postrzegają wyrazy jako całe obrazy, przez co często mogą mylić pojedyncze litery o podobnym wyglądzie - np. &#8220;b&#8221; i &#8220;d&#8221;.

Jaką metodę zatem wybrać? Obie! Zaleca się, aby w pierwszej fazie wczesnego nauczania uczyć dzieci brzmienia poszczególnych głosek, a następnie wprowadzić metodę czytania globalnego.

--------------

OSOBISTY ALFABET TWOJEGO DZIECKA to pierwsze narzędzie edukacyjne w postaci 26 kolorowych tabliczek z literami i kieszonkami na zdjęcia. Jako jedyne umożliwia dziecku zarówno naukę czytania głoskowego jak i naukę czytania globalnego!

Nauka czytania głoskowego, czyli jak uczyć dziecko liter oraz ich brzmienia z OSOBISTYM ALFABETEM TWOJEGO DZIECKA.
Z naszym produktem jeszcze nigdy nie było to tak proste i przyjemne! Do nauki wykorzystujemy bowiem emocjonalny związek dziecka ze słowami które zna.
Poszperaj zatem w domowych archiwach i zgromadź zdjęcia, obrazki czy fragmenty opakowań produktów, których nazwy zaczynają się na różne litery alfabetu, a następnie wsadź je do odpowiednich tabliczek.
Dzięki temu Twoje dziecko będzie miało swój unikalny, OSOBISTY ELEMENTARZ - oczywiście koniecznie z Twoim zdjęciem przy literce M - jeśli jesteś &#8216;mamą&#8217; lub T - jeśli jesteś &#8216;tatą&#8217; :)
Ucząc, wypowiadaj na głos brzmienie danej litery, a następnie słowo zobrazowane zdjęciem lub obrazkiem. Jeśli chcecie, możecie również układać poszczególne tabliczki w słowa.

Nauka czytania globalnego z OSOBISTYM ALFABETEM TWOJEGO DZIECKA.
Do każdego zestawu OSOBISTEGO ALFABETU dokładamy 26 zdjęć przedstawiających rośliny, zwierzęta, przedmioty czy miejsca.
Każdy obiekt przedstawiony na zdjęciach jest podpisany, ale słowa te są pozbawione pierwszych liter - pełne słowa powstają dopiero po wsadzeniu danego zdjęcia do odpowiedniej tabliczki.
Poznawajcie nowe słowa, czytajcie je, poszukujcie pierwszych liter - doskonale się bawcie!

Chcecie poznać więcej słów?
Wejdźcie na stronę www.canca.pl i z darmowej bazy pobierzcie, a następnie wywołajcie setki innych zdjęć!

OSOBISTY ALFABET TWOJEGO DZIECKA to jednak nie tylko przełomowe narzędzie do nauki czytania!
&#8220;Układanie tęczy&#8221;,&#8220;Oznaczanie przestrzeni&#8221;,&#8220;Kamienie w wodzie&#8221;, czy &#8220;Tunel&#8221;. To tylko niektóre z wielu gier i zabaw, do których może służyć, a rozwijających zdolności manualne, orientację przestrzenną, zmysł kolorystyczny i poczucie estetyki Twojego dziecka.
Chcecie poznać je wszystkie? Wejdźcie na stronę www.canca.pl i z sekcji "do pobrania" pobierzcie PRZEWODNIK DLA RODZICÓW, w którym są opisane i zilustrowane!

Wszelkie prawa zastrzeżone. OSOBISTY ALFABET TWOJEGO DZIECKA jest chroniony międzynarodowym prawem autorskim zgłoszenie: RCD 001599135

Cena: 59.00 zł
Kontakt: www.animos.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl