Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dla Dziecka / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Zimowa Przygoda z Robotami RoboCAMP

(Warszawa i okolice , Warszawa, )
Zimowa Przygoda z Robotami RoboCAMP Zimowa Przygoda z Robotami RoboCAMP


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Autorski program RoboCAMP jest wyjątkowym połączeniem dobrej zabawy z nauką. Ferie Młodego Konstruktora oraz Ferie Młodego Inżyniera to zajęcia w formie pięciodniowych półkolonii, podczas których dzieci w wieku od 6 do 13 lat przeżywają fascynującą przygodę z robotami.

Podstawowym narzędziem, wykorzystywanym podczas zajęć, są uwielbiane przez dzieci klocki LEGO. Kursanci budują z nich różne konstrukcje w małych, 2-3 osobowych grupach, dzięki czemu jeszcze łatwiej zdobywają wiedzę oraz uczą się pracy w zespole.

RoboCAMP to świetna forma zabawy dla dzieci początkujących, jak i tych, które uczestniczyły wcześniej w tego typu zajęciach. Z myślą o rozwoju uczestników, po ukończeniu jednego kursu, automatycznie możliwe jest kontynuowanie nauki na wyższym poziomie. Dzieci dzielimy na odpowiednie grupy, biorąc pod uwagę ich stopień zaawansowania oraz wiek. Kursantom w wieku od 6 do 8 lat polecamy Ferie Młodego Konstruktora, a uczestnikom w przedziale wiekowym 8 &#8211; 13 lat dedykowany jest kurs Ferie Młodego Inżyniera.

Kursy RoboCAMP to oferta unikatowa na polskim rynku, nagradzana przez instytucje edukacyjne. Warsztaty pozwalają odkryć talenty dziecka, a także uczą kreatywności i mogą wskazywać jego dalszą drogę rozwoju.

Zimowe ferie tuż tuż! Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko w tym czasie nie tylko świetnie się bawiło, ale także poznało tajniki programowania i budowania robotów, zapisz je na zajęcia RoboCAMP. Oferta zawiera: posiłki, materiały dydaktyczne, opiekę wykwalifikowanej kadry oraz świetlicę.

Jeśli chcesz zapisać dziecko na kurs lub poznać opinie rodziców uczestników, wejdź na www.robocamp.pl

RoboCAMP
infolinia : 587 396 161
email: bok@robocamp.pl
www.robocamp.pl

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 17 Styczen, 2011  12:44Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl