Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dla Dziecka / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Wolne miejsca w przedszkolu !!!

(Łask, Łask, )
Wolne miejsca w przedszkolu !!! Wolne miejsca w przedszkolu !!! Wolne miejsca w przedszkolu !!! Wolne miejsca w przedszkolu !!!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Ptyś" w Łasku, ul. 1 Maja 4 zaprasza maluszki w wieku 2,5- 5 lat.

W ramach czesnego zapewniamy oprócz realizacji Podstawy programowej Wychowania Przedszkolnego zatwierdzonej przez MEN liczne zajęcia dodatkowe, ubezpieczenie, całodzienne wyżywienie itp.

Tel. kontaktowy 504767642

W cenie czesnego (750 zł) maluchy będą miały wielokrotnie w ciągu dnia aktywny kontakt z językiem angielskim. Podczas zabaw i zwykłych codziennych czynności, jak mycie rączek czy układanie klocków, mogą poznać podstawy tego języka. Dwa razy w tygodniu będą uczyły się także języka niemieckiego.
W ofercie przedszkola są też zajęcia rytmiczne z tańcem i muzyką na żywo, zajęcia logopedyczne, bajko terapia i warsztaty kreatywności. Raz w miesiącu planujemy warsztaty teatralne- wyjazdowe lub na miejscu.

- Duży nacisk postawiłam na rozwijanie zdolności artystycznych u dzieci- w programie są zajęcia plastyczne z masą solną i papierową oraz gliną a także zabawy z różnego rodzaju farbami. Będziemy pracować z dziećmi wykorzystując elementy pedagogiki M. Montesorii, czy nowatorską glottodydaktykę prof. B. Racławskiego. W przedszkolu są głównie ekologiczne, drewniane zabawki, liczne układanki i gry umożliwiające maluchom ćwiczenia manipulacyjne dłoni. Całe wyposażenie przedszkola- zabawki, meble itp. posiada odpowiednie certyfikaty i atesty bezpieczeństwa. Nie mamy tu zabawek związanych z zalewającymi nas z telewizyjnych reklam, grami komputerowymi, czy brutalnością. &#8222;Ptyś&#8221; ma się kojarzyć z miejscem przyjaznym dziecku, gdzie wszechstronny rozwój jest podstawą.

W przedszkolu zajęcia z dziećmi będą prowadzić trzy panie wychowawczynie- każda ze specjalistycznym kierunkowym wykształceniem. Dodatkowo jedna z pań wychowawczyń ma skończone studia podyplomowe z logopedii. Do dyspozycji dzieci jest blisko 140 metrów kwadratowych- duża(80 m2) sala zabaw z suchym basenem z piłeczkami, jadalnia i łazienka. Oferujemy w cenie czesnego całodzienne wyżywienie oraz wyprawkę dla przedszkolaka. Rodzice dają maluszkowi tylko kapcie i rzeczy osobiste, resztę zapewnia przedszkole- ubezpieczenie, książki, pościel i materiały piśmiennicze. Placówka czynna będzie od 7 do 17, także w wakacje. Przygotowana jest na przyjęcie jednej grupy dzieci.

&#8222;Ptyś&#8221;, to przedszkole dla dzieci świadomych rodziców, którzy wiedzą, że inwestując w edukację swojej pociechy, dają mu najlepszy prezent na start w dorosłe życie.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl