Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dla Dziecka / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Witam wszystkie Mamusie i wszystkich Tatusiów poszukujących opieki nad swoimi Maluszkami:)

(Wrocław - krzyki, Wroclaw, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Witam serdecznie. Ponieważ z doświadczenia wiem, że w dzisiejszych czasach wiele świeżo upieczonych rodziców boryka się z problemem konieczności powrotu do pracy po urlopie macierzyńskim/tacierzyńskim, dlatego wychodząc na przeciw Państwa potrzebom zdecydowałam się na założenie Klubu Maluszka - opieki dziennej nad dziećmi. Z wykształcenia jestem pedagogiem, posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi.
Będzie to niewielki klubik - od 10 do 14 dzieci w wieku od 6 miesiąca do 3 roku życia, zlokalizowany na Krzykach (okolice ul. Przyjaźni). W tej chwili trwają prace remontowe i doposażenia miejsca. Dlatego zwracam się z uprzejmą prośbą o kontakt potencjalnie zainteresowanych rodziców - czekam na Wasze sugestie, porady, tak aby miejsce było idealne dla Waszych pociech.
Więcej informacji również na maila.
Pozdrawiam
Joanna Kubrakiewicz

jkubrakiewicz@gmail.com


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl