Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dla Dziecka / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Warsztaty Chustowe

(Warszawa, Warszawa, )
Warsztaty Chustowe


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Zapraszamy rodziców raczkujących w świecie chust, jak również miłośników chustonoszenia, którzy pragną poszerzać i doskonalić swoje umiejętności oraz podzielić się swoimi doświadczeniami.

Od kilku już lat na ulicach polskich miast można spotkać mamy (a nierzadko i tatusiów) obwiązanych chustami, w których noszą swoje maleństwa. Początkowo ten widok dziwił, przynosząc na myśl ludy Afryki, dziś jest niemal tak samo popularny, jak rodzic z wózkiem.

Czy warto nosić? Jak bezpiecznie nosić dziecko? Jak dobrać odpowiednią chustę? Czy i kiedy używać nosidła? Jakie wiązania chusty będą najlepsze dla dziecka? Na te i wiele innych pytań odpowiemy podczas warsztatów chustowych.

Serdecznie zapraszamy na organizowane w Bam Bam Studio zajęcia dla rodziców, tych obecnych, jak również tych dopiero spodziewających się dziecka.

Warsztaty chustowe odbywają się w dwóch grupach, podczas których omawiane są ważne zagadnienia dotyczące noszenia dzieci w chuście oraz poszczególne techniki wiązań.

Poszczególne grupy:

I. Mamy w ciąży oraz rodzice dzieci w wieku od 0 do 3 miesięcy

Warsztaty skierowane są do rodziców małych dzieci lub oczekujących na narodziny dziecka, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z chustą.

Podczas spotkania omówimy i przećwiczymy dwa wiązania. Pierwszym z nich będzie kangurek z przodu. Następnie zagłębimy technikę wiązania kangurka na biodrze. Zaletą obu wiązań jest wspieranie prawidłowego rozwoju kręgosłupa i stawów biodrowych dziecka. Zarówno kangurek z przodu, jak również na biodrze pozwala na noszenie dzieci już od pierwszych tygodni życia.

Dodatkowo przyjrzymy się bezpieczeństwu noszenia dzieci w chuście w kontekście fizjologicznym oraz porozmawiamy o korzyściach płynących z noszenia. Zaprezentujemy różne rodzaje chust. Omówimy zasady noszenia i prawidłowego wiązania chust.

Rodzaj wprowadzanego wiązania: Kangurek z przodu, kangurek na biodrze

II. Rodzice dzieci w wieku od 3 miesięcy

Celem warsztatu jest pokazanie rodzicom praktycznej i przydatnej metody wiązania chusty jaką jest plecak prosty. Najpóźniej w 4-5 miesiącu życia dziecka dobrze jest zacząć nosić na plecach, tak by dziecko mogło patrzeć w kierunku, w którym rodzic się porusza. Jest to pozycja, która sprzyja właściwej integracji zmysłów.

Zaletą tego wiązania jest wspieranie prawidłowego rozwoju kręgosłupa i stawów biodrowych dziecka. Dodatkowo przypomnimy sobie zasady dotyczące bezpieczeństwa noszenia dzieci w chustach. W miłej atmosferze porozmawiamy o chustach, noszeniu oraz wpływie chustowania na życie naszych dzieci i nasze.

Rodzaj wprowadzanego wiązania: Plecak prosty

Istnieje możliwość zamówienia konsultacji indywidualnych, po uprzednim ustaleniu terminu i miejsca spotkania. Konsultacje mogą odbyć się zarówno w pracowni Bam Bam Studio, jak również w domu.

Więcej informacji i zapisy: http://www.bambamstudio.pl » , info@bambamstudio.pl lub 603-11-70-40.
Miejsce zajęć: Bam Bam Studio, Al. Komisji Edukacji Narodowej 20 lok. U3, Warszawa.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl