Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dla Dziecka / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Wakacje z robotami RoboCAMP

(Warszawa, Gdańsk, Gdynia, Kraków... cała Polska, Warszawa, )
Wakacje z robotami RoboCAMP


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Blisko tysiąc dzieci tegoroczne wakacje rozpoczęło niezapomnianą przygodę z robotami. Warsztaty wakacyjne RoboCAMP to tygodniowe półkolonie dla dzieci w wieku od 6 do 14 lat, które łączą zabawę z pasjonującą nauką.
- Martwiłam się, że pierwszy tydzień wakacji dziecko będzie się nudzić, a ja denerwować tym, że zostało samo w domu, bo ani ja, ani mąż, nie mamy jeszcze urlopu - mówi pani Anna z Warszawy. &#8211; Na szczęście znalazłam te warsztaty. Syn ma nie tylko fachową opiekę już od godziny 8, ale też mnóstwo atrakcji. Podczas zajęć RoboCAMP uczestnicy poznają tajniki konstrukcji maszyn oraz techniki programowania. Brzmi to dość poważnie, ale przygotowany program nauczania dostosowany jest do wieku uczestników, dzięki czemu nawet najmłodsi są w stanie pokierować sztuczną inteligencją. Nauka odbywa się na profesjonalnym sprzęcie dydaktycznym &#8211; zestawach LEGO Mindstorms NXT oraz LEGO Education. Wprawdzie to dopiero początek wakacji, ale chętnych do nauki robotyki i informatyki wcale nie brakuje. Warsztaty RoboCAMP odbywają się w różnych miastach całej Polski, a póki co udział w nich weźmie blisko tysiąc osób. W tym roku wakacyjne warsztaty organizowane są w jedenastu miastach, łącznie w kilkudziesięciu placówkach.
Co ważne, zapisy na te wyjątkowe półkolonie jeszcze trwają! Wystarczy wejść na stronę www.robocamp.pl, znaleźć swoje miasto i wybrać dogodny termin!

Tu znajdzieie państwo pełną ofertę zajęć w Warszawie: http://www.robocamp.pl/wakacyjne-zajecia-robocamp-warszawie

Szczegółowe informacje:
RoboCAMP
infolinia : 587 396 161
email: bok@robocamp.pl
www.robocamp.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl