Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dla Dziecka / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Wakacje i rok szkolny z edurobot.pl

(Al. Niepodległości 18-22, Szczecin, )
Wakacje i rok szkolny z edurobot.pl


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
WAKACJE W MIEŚCIE &#8211; warsztaty w formie półkolonii:
Wakacje z robotami 5-7 lat. Podczas wakacji z robotami dzieci odkrywają fascynujący świat robotyki, projektując, budując i ożywiając roboty.
Wakacje z robotami 8-12 lat. Podczas zajęć wykorzystujemy edukacyjne zestawy LEGO, które mają za zadanie rozbudzenie pasji i chęci poszerzania wiedzy. Zajęcia odbywają się w małych grupach, a dzieci pracują w dwuosobowych zespołach ucząc się pracy zespołowej.

Mały Konstruktor &#8211; całoroczny kurs dla dzieci w wieku 5 do 7 lat. Podczas zajęć Mały Konstruktor dzieci wykorzystując najnowocześniejsze materiały dydaktyczne LEGO WeDo Education projektują, budują i ożywiają roboty. Odkrywają fascynujący świat techniki, mechaniki i robotyki. Dzieci z entuzjazmem uczestniczą w zajęciach, gdyż mogą zrealizować swoje pomysły konstruktorskie.
Dobrze się przy tym bawią, nie zdając sobie sprawy, że przy okazji się uczą. Dużym atutem zajęć jest praca zespołowa, podczas której dzieci uczą się kompromisów.

Kurs rozpoczyna się od października i obejmuje 30 godzin dydaktycznych. Spotkania odbywają się raz w tygodniu, a każde zajęcia trwają 60 minut. Zajęcia odbywają się w małych grupach, a dzieci pracują w dwu-osobowych zespołach.

Zajęcia Mały Konstruktor pomogą Twojemu dziecku w:
&#8226; rozwijaniu wyobraźni i kreatywności;
&#8226; nauce logicznego myślenia;
&#8226; poznaniu podstawowych zasad matematyki i fizyki, takich jak
dodawanie i ruch;
&#8226; nauce pracy w grupach &#8211; podziału zadań, współpracy i kompromisów;
&#8226; odkryciu fascynującego świata robotyki;
&#8226; inspirowaniu do tworzenia własnych prac;
&#8226; przedstawieniu komputera jako narzędzia do projektowania i tworzenia
użytkowych przedmiotów;
&#8226; nauce poprzez zabawę;
&#8226; poznaniu zasad działania silników i czujników.

LIGA ROBOTYKI &#8211; całoroczny kurs dla dzieci w wieku 8 -14 lat trwa od października do czerwca i obejmuje 60 godzin dydaktycznych. Spotkania odbywają się raz w tygodniu, a każde zajęcia trwają 120 minut. Zajęcia odbywają się w małych grupach, a dzieci pracują w dwuosobowych zespołach. Takie rozwiązanie gwarantuje sukcesywne i systematyczne zdobywanie nowych umiejętności przez uczestników. Nasz kurs pozwala na rozwijanie zdolności analitycznego myślenia oraz inspiruje dzieci do tworzenia własnych, autorskich projektów. Dzieci wykorzystują w praktyce poznane wcześniej twierdzenia matematyczne oraz potrafią wyjaśnić zjawiska fizyczne. Matematyka przestaje kojarzyć się tylko z trudnymi działaniami w zeszycie, zaczyna być przydatna. Zadanie z jakimi zmierzyć się muszą nasi kursanci pobudzają do analitycznego myślenia, uczą współpracy w grupie oraz osiągania kompromisów. Dzieci od razu widzą efekty swojej pracy co motywuje je do dalszego działania.

Na zajęciach korzystamy z najnowocześniejszych zestawów dydaktycznych LEGO MINDSTORMS NXT, które pozwalają w łatwy i przyjemny sposób wejść do świata robotyki. Połączenie klocków z serii LEGO Technics z najnowocześniejszą technologią cyfrową umożliwia zaprojektowanie, skonstruowanie i zaprogramowanie własnego robota.

Zajęcia Liga Robotyki pomogą Twojemu dziecko w:
&#8226; nauce logicznego myślenia;
&#8226; nauce pracy w grupach &#8211; podziału zadań i współpracy;
&#8226; rozwijaniu wyobraźni i kreatywności;
&#8226; inspirowaniu dzieci do tworzenia własnych, autorskich prac;
&#8226; umiejętności skupienia się na danym zadaniu przez dłuższy czas;
&#8226; przedstawieniu komputera jako narzędzia do projektowania i tworzenia użytkowych przedmiotów;
&#8226; nauki poprzez zabawę.Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl